Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 2x60W | Advanced Nutrients | Northern Light, Jack Herer, Bio Diesel Mass, Skunk Mass, Pineapple Express


Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale zeby ten maly brzdac mial od poczatku wigor ja swiece tydzien 24  (od pojawienia sie na powierzchni) wydaje mi sie ze nie tylko ja tak robie. 

edit mozna po dwoch tygodniach przelaczyc jak sa takie wyciagajace sie odmiany typu Haze jak Super Silver Haze ale jak weźmiesz małą odmiane to mozna dluzej na forum kolega ma ponad 50 dni wega ale to przepadek.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, joka.menas napisał:

pewnie nie zle zaskoczenie miales z ta co Ci sufit juz przebija :D.

No ,ja aż jestem zaskoczony a zarazem zawiedziony na sobie, bo zacząłem wcześniej od Rysia a dziś widzę jak daleko jestem w tyle. Jak ja kocham patrzeć jak planty rosną. A dzięki waszym growlogom może i mi się uda wychować potwora ?

 

Rysiu a jakiej powierzchni masz box ?  Ja mam 60x60 i jeden panel 300w(zeczywista 145w) ale 2lepiej chyba rozprowadzają światło po całej powierzchni. Pokombinuję, może dorobię 2 nie duże panele na flo i dorzucę po bokach kupnego. Z fartem 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Można auto łamać? Nie postresuje ich to za bardzo?

A box ma 0.5x0.8. 1m wysokości tylko. Panele po 59-60W.

Co warto by dokupić z advancd nutrients na następny raz? Zauważyłem, że big bud ma małe proporcje pk w porównaniu do np. green sensation, którego wcześniej używałem. Chyba bud blood byłby takim odpowiednikiem. Co myślicie o sensi zym? To jakiś dodatek do podłoża. Myślałem nad tymi dwoma. Może jakiś bud factor czy bud indicator?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No nie wiem... ja bym nie łamał tylko LST, mam jednego którego specjalnie złamałem i i lipa... pozostałe odrosty przegoniły, a złamana oczywiście żyje i jakoś puchnie ale nie idzie tak jak na pełnosezonowej... Ale doświadczenie jest ważne a nie teoria więc najlepiej samemu jedną złam a drugą nagnij... Różnicę zobaczysz sam :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+