Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 2x60W | Advanced Nutrients | Northern Light, Jack Herer, Bio Diesel Mass, Skunk Mass, Pineapple Express


Recommended Posts

jak już się odkleja ziemia to już przesuszanie robisz, raz na jakiś czas dobre. Ogólnie używam autopotów albo tacy więc z reguły podlewam od dołu, tylko 3 razy podczas życia rośliny podlewam od góry, 1 podczas sadzenia, 2 w pierwszym/drugim tygodniu wegetacji i 3 w piątym tygodniu kwitnienia, nie mam wysuszonych do końca donic i jak daję litr to wylatuje :) Także mam herculesy w tacach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No ogólnie leję tak 1/10 pojemności doniczki, może trochę więcej. Te 5l dostały ostatnio po 0,5-0,7 gdzieś. Te 7l dostały też po około 0,7 w piątek czy sobotę. Ale wczoraj jak tak się przyglądałe, to trochę zbyt oklapnięte się zrobiły. Wsadzam całego palucha w ziemię a tam susza. Chociaż doniczka nie wydawała się aż tak lekka. Podlałem je samą wodą bez nawozó, każdej po 1l ale trochę krótko odstaną. Patrzę na wieczór i liście do góry w stronę ledów, jakby ich dotknąć chciały. Więc jednak im brakowało picia. Może teraz polecą do góry, bo jakoś zwolniły w ostatnim tygodniu. Małe i zbite. Mówię o Jacku i Northernie. Pineapple za to idzie w górę jak głupi. Zupełni inna budowa. Wysoki patyczak, długie gałązki, długie odstępy między gałązkami.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:konopia:

Siema Rysiu i oczywiście witam wszystkich miłośników :blant2:

Rysiu jeśli chodzi o Bloom,Grow,Micro to lej im po połowie dawki aż do zakwitu.Na stronie adv nutr masz także opisane żeby mieszać dawki w miarę wzrostu rośliny, tzn na wegu dajesz więcej grow ,malo bloom i połowę micro. Na flo dajesz bardzo mało grow,dużo więcej bloom i cała dawkę micro. ( Weg 3ml grow,2ml micro1,5 bloom) przy 15stym dniu dajesz już 4ml grow,3ml micro,3 ml bloom).Na flo odwracasz dawki.

Pamiętaj robić przerwę na podlanie samą wodą. B-52 na wegu do 15 dnia też 3/4 dawki.

Przetestowałem już ten zestaw co masz i daje piękne plony przy zachowaniu innych parametrów w normie.Aha pamiętaj że ten tri pack bloom,grow,micro obniża mocno PH poniżej 6 więc polecam podnieść ph na flo samodzielnie.

Big buda zawsze pełna dawka,w połączeniu z B52 i Nirvaną rozjebie Ci nos od słodkiego zapachu.Nie kojarzę czy masz Bud candy a to dopiero szroni Panny i daje jeszcze intensywniejszy zapach.

W razie jak coś źle jest zrozumiane to bankowo Smaku mnie poprawi bo na tym forum sprawdził chyba już wszystko co ma w ofercie Adv Nutr.

Pozdro i z fartem do mety.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej.
No coś kojarzę, że kiedyś widziałem röżne dawkowanie tych AN, w zależności czy veg czy flow. Ale np. jak wejdziesz wkalkulator na stronie AN, to pokazuje stałe dawki. Na buteleczkach w sumie też. Jest tylko napisane, że przy roślinkach z kilkoma piętrami liści dawać połowę a przy większych można już całą dawkę. Narazie leję tak jak lałem. I zaczyam na zmianę wodą samą podlewać. Jak na razie niedoborów brak. Przenawożenia też nie widać. Wszystko się dobrzerozwija. Nawet aż za dobrze. Nie było mnie kilka dnia, wracam, a pineapple przerósł boxa i pod sufitem się wygina. Musiałem go sznurkiem solidnie nagiąć. Jack i northern powoli do góry i nabierają masy. Fajnie się pokrzaczyły. Boxa raczej nie przerosną. Skunk i diesel też powoli w górę. Walczą o miejsce i światło. Zauważyłem, że jak później dorzucam jakieś roślinki, to gorzej one rosną. Jakby się bały tych większych. Może te starsze za bardzo im światło zabierają i miejsce, czy cośw tym stylu. Ogólne w boxie gęsto. Większy by się przydał. Aż boję się późnego flow. A dawki nawozów zróżnicuję następnym razem przy fotoperiodach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+