Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 2x60W | Advanced Nutrients | Northern Light, Jack Herer, Bio Diesel Mass, Skunk Mass, Pineapple Express


Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziękuję za miłe słowa. Postęp znowu jest :) Te maluchy, co miały po 4 listki tydzień temu już zupełnie inaczej wyglądają. Pineapple też się rozwinął. Wystrzelił w górę. Northern i Jack jakby trochę mniej, ale ogólnie też bardziej się rozwinęły. Po południu wstawię fotki.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to obiecane fotki

Jack i Northern (pomarańczowe doniczki) mają 28 dni. Pineapple jakoś 23. Skunk i Bio Diesel 14.

large_s1.jpg.53eeb5bce70f35ad5c97a8d16fa94585.jpglarge_s2.jpg.fdb424f97e154cf5ba2a3b567bc3d7ed.jpglarge_s3.jpg.751c4b4df062ccd737446fe250af0a0f.jpglarge_s4.jpg.bcc242b89d99de2eb3d6cc6ce9c1135b.jpglarge_s5.jpg.c4dd15da589bf2a89bfa63dff73ab5e1.jpglarge_s6.jpg.f69e3e5496bf5d1ff171ceda234f0cd8.jpglarge_s7.jpg.2a87d8c1e373a3431d4deee33ef886a9.jpg

 

Jak widać, ida całkiem przyzwoicie. Niedoborów brak. Ciekawe, jakby szły na jakiejś dobrej ziemi?

Cały czas dostają grow, micro i bloom. Pierw po 2ml/l, a teraz zwiększyłem im do 3ml/l. Na opakowaniu jest, że można dawać 4.

Dostają też VooDoo. 2ml/l. Ale to już był ostatni raz. Może jeszcze raz za tydzień dostaną. Na opakowaniu jest napisane, że pierwsze 2 tygodnie wzrostu i pierwsze 2 tygodnie kwitnienia.

Od początku też leję im B-52 w małej dawce. Jakies 2ml/l. Na razie przerwa i od 3 tygodnia kwitnienia znowu.

Po raz pierwszy dostały wczoraj Bud Candy.

Nie wiem czy grow, bloom i micro lać im przez cały czas. Na opakowaniach jest tylko faza wzrostu. Nic nie piszą o kwitnieniu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ile wody między podlewaniami? Tzn między podlewaniami z nawozem czy leję samą wodę? Ogólnie Podlewałem tylko w weekendy, bo sporo oststnio podróżuję. Pierwsze małe podlanie to sama woda. Dosłownie szklanka. Po tygodniu może z 0.5l wody z dodatkiem micro, voodoo i b52. Po 2 tygodniach około 0.5-0.7l wody z grow micro, bloom, voodoo, b52. Potem znowu około 0.7l.

Co do więdnięcia, to nie wiem. Po tygodniu miały trochę sucho, ale bez przesady. Już parę uprawe za mną i miewały bardziej sucho i nic im nie było. Może lekko klapnięte były, ale jak dostały wodą, to za kilkanaście godzin odżywały. Może to od temeratury. Box ma małą objętość a panele 120W, więc trochę ciepłą dają. Wentylacja też nie jest zbyt wydajna.

Co do popalonych końcówek, to nie zauważyłem. Przeglądałem rano roślinki i nie widzę popalonycch końcówek. W sumie wyglądają jak przy używaniu biobizów. Może za dużo azotu dostały bo pociemniały. Ale tak samo miałem przy biobizie.

Może podlewać na zmianę raz wodą a raz nawozami?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Podlewaj zawsze tyle aż woda zacznie wypływać dołem. Ja mam tace i leję zawsze na roślinę po litrze przy 10L doniczkach. Coś mi się uroiło że jest więcej przypalonych, jest tylko jeden 4 zdjęcie od dołu, olej to :) jak odpisuję po kolei w tematach to czasem mi się pomiesza :joint:

Jest elegancko :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

20 godzin temu, Vito napisał:

Podlewaj zawsze tyle aż woda zacznie wypływać dołem. Ja mam tace i leję zawsze na roślinę po litrze przy 10L doniczkach. Coś mi się uroiło że jest więcej przypalonych, jest tylko jeden 4 zdjęcie od dołu, olej to :) jak odpisuję po kolei w tematach to czasem mi się pomiesza :joint:

Jest elegancko :) 

Vito, serio na 10L lejesz 1 litr i wyplywa Ci dolem? Ja przy 9,5litra doniczce herkules leje 3 litry wody i starcza do na 3 dni. Donica leciutka jak piorko, az bokami ziemia sie odkleja jesli wiesz co mam na mysli. Oczywisxie mowie o doroslych roslinach. 20dzien flow.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+