Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL Dual 200W | Canna, Hesi | Northern Light AutoFlo od Royal Queen Seeds


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Godzinę temu, rooky napisał:

tez mnie to wlasnie zastanawia w jednej co tak sciemniala mialem nasiona w srodku mam nadzieje ze to nie jest wyznacznik

ale idiotyzm buhaha! przestajesz karmić a roślina jest na flo i cofa z liści to i kolor zmienia bo głód fosforowy ma inne zmieniają kolor pod wpływem chłodnej temperatury a jeszcze inne mają genetycznie taki kolor kwiatów a że twoja miała pestki to albo to wina twej nadgorliwości albo chu***y gen (Hermafrodytyzm).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dokladnie staram sie dowiedzieec jak najwiecej a fotorelacji nie zakladam nie mam aparatu

edit: aparat mam w telefonie ale boje sie uzywac nie wiem czy to sie gdzies w chmurze nie zapisuje i do tego jakies lokalizacje jak zrobilem zdjecie truskawek to adres domu z zaproszeniem na truskawki mi wyskoczyl boje sie cholerstwa to by byl niezly joke

Edytowane przez rooky
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

45 minut temu, rooky napisał:

dokladnie staram sie dowiedzieec jak najwiecej a fotorelacji nie zakladam nie mam aparatu

edit: aparat mam w telefonie ale boje sie uzywac nie wiem czy to sie gdzies w chmurze nie zapisuje i do tego jakies lokalizacje jak zrobilem zdjecie truskawek to adres domu z zaproszeniem na truskawki mi wyskoczyl boje sie cholerstwa to by byl niezly joke

Wystarczy dane EXIF usunąć. Możesz to zrobić z poziomu Windowsa. Masowo, łatwo i skutecznie. Zresztą pomyśl jak wiele takich zdjęć (nawet jeżeli się to zapisuje co dla mnie jest bzdurą) byłoby online. Dziedzina informatyki, owszem, jest inteligentna ale mogę Ci śmiało powiedzieć, że rozpoznawanie obiektów leży. A już nie wspomnę o tak złożonym obiekcie jak plant. Zaś rozpoznawanie twarzy działa już dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+