Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL Dual 200W | Canna, Hesi | Northern Light AutoFlo od Royal Queen Seeds


Recommended Posts

Moim zdaniem jezeli za dwa tygodnie te co zaczely dopiero kwitnac beda robic to wolno a bedziesz mial porownanie to trzeba bedzie zmienic fotoperiod. Tak jak Vito mowil moga to byc pelnosezonowki ktore zakwitly przy cieplej barwie 

 A jak tak bedzie to bedziesz mial rekorda pod tymi lampami. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Roslinki zlopia wody jak szalone podlewam je ze idzie dolem a za 2-3 dni juz sa mocno oklapniete. Te dwie krowy dalej nie kwitna wychodzi na to ze to beda pelnosezonowki i bede musial wrzucic 12/12. Dziwne bo byly w tym samym opakowaniu z RQS ze sreberkiem jednak nie ukrywam ze perspektywa podwojnych zbiorow jest calkiem optymistyczna.

Edytowane przez Zezima
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mega bonus a nie mowilem .Wal do tych z RQS wszystko jak wczesniej pisalem Pozdro

edit. dawaj na 12/12 ale wystrzela z kopyta bedziesz mial co na swieta przyrządzać ale jak @joka.menas mówi ostroznie z tym azotem bo to ostatnio jakas epidemia growerzy chcą grubych topow i walą nawozy na maxa a to tylko pogorsza na maxa to sie w lumenki zaopatrywac

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do tego azotu to pisalem ze mam kilkuletnie nawozy hesi tylko ze one sa w butelkach po mineralce i nie wiem co jest czym dokladnie, a ziomka co mi to sprezentowal nie moge spytac bo nie zyje wiec kazde nawozenie to troche chybil trafil, ale raczej roslinki dostawaly wszystkiego po tyle samo. No wlasnie myslalem zeby wsadzic je do wiekszych doniczek, ale nie wiem czy sie pozniej pomieszcza, aktualnie sa 6,5L jak myslicie?

Edytowane przez Zezima
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+