Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
e-green-garden.pl goldseeds.pl
Miś

Salvia divinorum - fotorelacja

Recommended Posts

ja mam klony konopi w rożnych podłożach, też w samej wodzie i chyba najładniej wyglądają, jak się ukorzenią to zrobię temat o klonowaniu :) 

Tak, da radę ;) Pewnie co jakiś czas będzie ciachana na klony. Zrobiłem jeszcze szklarnię, ze względu na wilgotność powietrza :) 

10.jpg

pamiętaj że zacieram i ja ręce na jedną sadzonkę :homer:

Będę pamiętał ;)

Piękna zdobycz, szukam od długiego czasu, ciężko z tym jest, pozazdrościć, i życzę lotów najwyższej jakości :)

Klon na razie w stagnacji, a główny plant idzie do przodu ;)

11.jpg

Klon w wodzie coś nie chce puścić korzeni, więc poleciał do ziemi, właściwie kokosu+troszkę ziemi ;) 

Przy okazji opierdzieliłem maina i zrobiłem 3 nowe kolony, zostawiłem mu zalążki nowych pędów do rozrostu :)

Przy okazji pierwszy zbiór, na jedną słabą podróż pewnie by było :laugh:

12.jpg 

13.jpg

14.jpg

15.jpg

kontroluj wilgotność a będzie dobrze :) 

Miło widzieć, że kultura uprawy SD nadal jest praktykowana ;) 

Na słabą podróż wystarczy trochę ususzonych liści, niby słaba, a i tak może sporo dać ;)

wszystko ładnie leci :) ale ja bym na Twoim miejscu zrobił propagator :) to szybciej będą korzenie puszczać

3 klony niestety zdechły, ale jeden przetrwał, mam nadzieję, że puści korzenie ;) Właśnie mam zamiar zrobić na dniach, trzeba to przyśpieszyć bo na parapecie prawie już nie ma słońca :)

Main wleci pod lampę, i za 2-3 tyg pewnie polecą następne klony ;) Postaram się ich nie zepsuć :laugh:

16.jpg

17.jpg

18.jpg

:elo:

Miś gratuluję zdobyczy.

Dwa razy miałem okazję zapalić salvie i powiem szczerze,że to chyba nie dla mnie.

Za pierwszym razem był zwykły :blancior:, odebrało mi nogi i ręce na jakieś 2,5 godziny (to było piękne,mózg wysyła info do kończyn aby te się ruszyły a tu taki ch.... jak słonia nos),w pewnym momencie patrzyłem na swoje ciało z góry (ciężko to opisać słowami).

Drugi raz to już była dewastacja bo :bongos:,urwał mnie się film,nie wiem jak dotarłem do domu ale ziomuś mi mówił ,że wjebał mnie się film,że jestem dyrygentem w filharmonii (nie pamiętam nic,totalny reset mózgownicy), po przebudzeniu już w domu tylko było obejmowanie sedesu....:homer:

Więcej nie skosztuję tego, wolę być świadomym swych czynów:puff:

Pozdro Miś i z fartem

@UndeRtakeR Dzięki za wpis, będę uważał ;) 

Klon chyba się przyjął, zaczyna iść do przodu :)  Main też, teraz powinna trochę to przyśpieszyć, bo sadzonki będą pod HPS'em, później pod CFL.

19.jpg

20.jpg

@UndeRtakeR Chyba coś ci się pomyliło mordo, Jesteś pewny że paliłeś szałwie? 2.5 godziny tripa przy paleniu to jednak coś nie tak, przy paleniu ciężko żeby trzymało do 30 min.. A dochodzisz do siebie w miarę szybko

Pod HPS'em :) , coś głoduje, dzisiaj dostanie nawóz ;) 

20171201 (3).jpg

Chyba odkryłem dlaczego szałwie słabo rośnie i zdycha. W ziemi było mnóstwo larw.Wleciały do nowe ziemi, korzenie wypłukane, prawdopodobnie ziemiórki.

20171211 (1).jpg

20171211 (2).jpg20171211 (3).jpg

20171211 (4).jpg

20171211 (5).jpg

Było ich dużo, bardzo dużo :) i to chyba we wszystkich doniczkach na parapecie, wszystko już wyleciało, szałwia do tego bywała w box'ie. Na zielsku miałem dodatkowo przędziorki i jakieś muszki mi latają, chociaż teraz już mniej. Inwazję jakąś teraz mam ;) Przyszło to chyba ze stevią z działki, bo przyniosłem ją z powrotem do domu. 

Milo patrzec ze klonik Ci sie przyjal i robisz kolejne :) Teraz masz misje trzymac SD zeby moc sie nia dzielic. :peace: