Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

okej, mógłbym sobie pozwolic na nawilżacz ale dopiero za 2 tyg., do tego czasu coś próbować robić coś domowymi sposobami czy zostawić tak i obserwujemy

*przeczytałem na jakimś forum, żeby spryskiwać co jakiś czas ziemie i ścianki

*może zrobić drugi wylot? jednak wtedy mieszać będzie tylko jeden wiatraczek/ wyciąć dziure i zostawić tak? bez wiatraka

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hmmm... 2 tyg, jesli kupisz to bedziesz mial na przyszlosc a jesli zostawisz to w pewnym momecie roslina sie rozrosnie i sama podniesie wilgotnosci i obnizy temp w boxie.

Spryskanie pomoze na 1 min, przy takiej temperaturze po tej minucie wszystko wyparuje.

Jak zrobisz dziure to szybciej sie pozbiedziesz wysokiej temp. Samo wyciecie pasywnego wylotu moze duzo nie dac. ! wiatraczek mieszajacy w zupelnosci wystarczy.

Masz zamiar kupowac filtr weglowy na flo? Mozesz sobie pozwolic na smrod 6 roslin!?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jasne, że mogę, tą samą uprawe z tymi samymi roślinami robiłem już kiedyś, tylko, że teraz jestem dużo lepiej przygotowany, gdybym nie mógł nie brałbym się za to x raz :) tylko raz dzielnicowy był wręczyć jakieś powiadomienie to wolałem nie ryzykować i wszystko poszło pod kose a tak to bez najmniejszego problemu, ja ostrożny człowiek, w filtr czy będę inwestował to się dowiem 10 :/ 

btw. jaki smród?

gallery_41745_811_656526.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak masz za gorąco to nie wydawaj kasy na nawilżacze tylko zakup większy wentylator na wyciąg, więcej u dołu wlotów pasywnych, obniżenie temperatury w pomieszczeniu, itd.  Wentylator łazienkowy kanałowy 100m3/h to koszt ~~23zł, pod Twoją lampkę proponował bym od razu większej mocy i na pewno będzie tańszy niż nawilżacz :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

WITAM :elo: :homer::planty:

Dzień 13

No to cóż uzupełniam zdjęciami, przepraszam za jakość do dupy, następne zdjęcia będę robił z wyłączonym hpsem, jednak nie podlewałem jeszcze nawozem zrobie to dopiero na następne dni ew. jutro, nie wiem jak długo na weg, zobaczymy, pozdrawiam i czekamy dalej 

large.IMG_20170923_200240.jpg.6a5411e082232ffd72fb727526762dc9.jpglarge.IMG_20170923_195846.jpg.c2994f95f3fc81b6c7c037f702f63c11.jpglarge.IMG_20170923_195948.jpg.23895d8c60f52ef5e03885d484560d09.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+