Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Godzinę temu, Benek37 napisał:

hahaha, ja nie włączyłem nawet wiatraka do wylotu, nic im nie będzie, a rurę przełożę w weekend bo musiałbym dokupić spalinówke, włączyłem wiatrak od wylotu jak spadnie do 35 to zostawiam, cieplutko muszą mieć 

cieplutko tak, ale ja uważam że max 28 do 30 powinno być, powyżej tej temperatury roślina spowalnia wzrost musi jakoś rozproszyć ciepło

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 minut temu, Benek37 napisał:

Podrzucisz jakiś temat z tym że temperatura spowalnia wzrost?

To akurat wiem z wlasnego doswiadczenia jak i równiez czytałem kiedys na jakims forum lub stronie dokładnie nie pamiętam zawsze można zrobić test zrób w boxie 45 stopni zobaczymy jak ładnie będą się skręcać z gorąca po jakims czasie, na pewno wzrostu to nie przyspieszy

Edytowane przez uNeedSome
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Benek37 napisał:

Podrzucisz jakiś temat z tym że temperatura spowalnia wzrost?

Na kazdym forum jest opis optymalnycvh warunkow do wzrostu itp. to nie sa informacje z glowy tylko lata badan i testow, wiec gdy my udzielamy rad to rowniez w oparciu o te sprawdzone info. Do wega optymalne warunki to 27-28*C i wilgotnosc chyba w przedziale 60-70 % a  flo 24*C i wilgotnosc 40%. Ty tez w pewnych temperaturach racujesz lepiej, szybciej i wydajniej a jak masz za cieplo badz za zimno to ciezej Ci sie skupic itp, tak samo roslina, jest to tez zywy organizm.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+