Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

:elo:

Witam wszystkich spróbuje jeszcze raz swoich przygód z uprawą oraz będę się dzielił z wami zdjęciami i tym jak to wszystko bedzie szło. 

Szafka 75x50x120

Donice 9l 23x23 6szt

Nasionka  6x Hash Monster

Lampa hps 250w

wszystko bydzie podlewane trypackiem z biobizza

large.1.jpg.645a7589131fb69ba878dd38864dlarge.2.jpg.bf4b7abc7f3f96b52784c053b444

Wszystko z czasem będzie dodane, pozdrawiam :blant4:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:elo::elo:

dziś tj. niedziela  10.09 wszystkie wyszły z ziemi, ściągnąłem pestki i tak wyglądają teraz, dziwia mnie troche te cienkie listki :/ 

Ziemia to jednak będzie Plargon Light Mix, światło 18/6 sam nie wiem jak długo, jest to moja druga uprawa pełnosezonowa, wczesniej tylko automaty.

large.1.jpg.208adf72a821e6ec3b58d7e1e5eb

large.IMG_20170910_174203.jpg.d8d17541edlarge.IMG_20170910_174719.jpg.e37d5c04f61e44469c9d1b1479c18dab.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie wiem czy taki do okapow filt da rade przy FLO (raczej nie)

Co do tej rury... cieplo zawsze ucieka do gory wiec pod sufitem bedzie Ci sie kotlowalo gorace powietrze a co za tym idzie podniesie Ci tempe w boxie. W mojej 1 uprawie tez mialem rure nad zarowa bo myslalem ze bedzie latwiej zbierac nagrzane powietrze z nad lampy.... BLAD!!!! Cieple powietrze nadal uciekalo do gory i sie kotlowalo przy suficie. Przez co mialem problemy z utrzymaniem tempy. Jak dasz rure przy suficie boxa tak aby zbieral powietrze przy nim lub poprostu zrobisz tam wylot bedzie Ci latwiwej utrzymac tempe a co za tym idzie lampe dasz blizej roslin, dostana wiecej swiatlo, nie powyciagaja sie... czyli same plusy :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mozesz poprowadzic rrure do gory z tego miejsca ale co za tym idzie tracisz miejsca ale jesli masz go pod dostatkiem to tak. Jesli wolisz zeby bylo mniej widac to jak Ci pasuje. Mozesz porownac pozniej jaka masz tempe i daj znac czy mialem racje czy cos sie poprawilo, wiesz jak to jest teoria teoria a czasami jest na odwrot :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+