Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 2x125W | Mix Dutch Passion, AK472, Auto White Russian


Recommended Posts

Teraz, NorekKorek napisał:

Czy ta żarówka jest również dobra na faze kwitnienia?Czy są jakieś zamienniki bądz nie am to różnicy??Pozdrawiam

Nie, to jest tylko na grow (6400K) duzo za mocna na kwitnienie.

Mam przygotowane 2x 2700K na ktwitnienie - pewnie pojda w ruch ~28 dnia zycia roslin :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość NorekKorek
Teraz, keita00 napisał:

Nie, to jest tylko na grow (6400K) duzo za mocna na kwitnienie.

Mam przygotowane 2x 2700K na ktwitnienie - pewnie pojda w ruch ~28 dnia zycia roslin :)

Super tak też myślałem,a jeżeli mamy załózmy tą barwe ciepłą 2700k to ona jakoś ogranicza rośline w fazie wegetacji?czy jednak te mocniejsze są dużo lepsze ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość NorekKorek
16 minut temu, keita00 napisał:

W uprawie indoor chodzi o jak najblizsze odwzorowanie  natury. Barwa jest cieplejsza zeby odwzorowac slonce, fotoperiod tez sie zmienia.

No, ale co ja wiem narazie czytalem tylko teorie :) Narazie bez pomocy Vito sam bym nie ogarnal :)

Spoczko mordo dzieki za odpowiedz nie pozdrawiam Marka Mostowiaka Bede zagladal pjona

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 14:

large.IMAG0049.jpg.d1b73dbe11dcfd8f3506558c40607938.jpglarge.IMAG0048.jpg.6d246fc95521b1426c779eae914a4826.jpg

Juz po 1 dniu widac poprawe - spalony lisc dalej spalony, ale jakos bardziej zielono sie robi w donicach :)

Kazda roslina jak na zalaczonym obrazku juz wybila ponad donice, wiec od jutra jakos je podwiaze i zaczne LST.

Dodatkowo - dolaczylem jeden wentylator wlotowy TURBO, zeby zbic temperature w dzien. Obecnie jest ~27.5 stopnia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+