Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 250W | Royal Cheese Auto


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

O 20.09.2017 o 17:10, Shagyalonzo napisał:

Grower, a jak Tobie wyszły poprzednie uprawy?

 

Z pierwszej byłem zadowolony może za dużo nie wyszło ale palenie było mocne i nie spodziewałem się cudów ilościowo tym bardziej że miałem wtedy wiatraczki od kompa i temp w szafce w dzień była po 29 stopni ale z Jack Herer Automatic x1 i do tego White Widow Automatic x1 od Green House Seed razem miałem 43g gorzej już za drugim razem bo miałem wtedy Auto Ak47 x2 i Auto Diesel Ryder x2 od SeedBay i wynik był gorszy aż nawet nie miałem ochoty ważyć ile jest bo się odechciało no i niestety palenie wyszło dużo słabsze a tak jak przy pierwszej to i przy drugiej ścinałem jak trichomy były mleczne ale zawsze wpadło kolejne doświadczenie zobaczymy co z tego wyjdzie i jak na razie jak pójdzie tak do końca jak idzie teraz to myślę że są szansę na poprawę wyniku i bycie z zadowolony.

Dziś roślinki dostały pierwszą dawkę bio-grow i mają 22 dzień.

59c52000b617c_large.22_Dzie.jpg.e122933da4377cf387aaddbecd30a499.jpg

Dzień 25.

large_25.jpg.53577d590efa4c9e808cb40cb41d62b3.jpg

Edytowane przez Grower
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
21 godzin temu, Pasjonista napisał:

Siema one juz kwitna od paru dni. Spryskujesz woda przy wlaczonym swietle? Panie maja wigor, bedzie duzo , mimo ze na cfl jedziesz.Obstawiam 20 gram z krzaka pozdro

Spryskuję tylko kilka minut przed wyłączeniem się lampy.

Dzień 31.

large_31.jpg.42cba929b25006255a05d6ea8de16b7b.jpg

large_31..jpg.3edb5c960572fc2931066131ca598e3f.jpg

Edytowane przez Grower
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 godzin temu, Vito napisał:

Oprysk samą wodą nic nie daje, tym bardziej lejesz na nie kiedy mają spać, opryski robi się z samego rana, tuż po odpaleniu się lamp. Jak chcesz pryskać to Boom Boom lub jakiś Canna Cure nie kosztuje dużo...

Dobra w takim razie poczekam do weekendu i coś z tych dwóch specyfików kupię może ktoś doradzi który lepszy jak miał jakieś styczności z jednym i z drugim ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+