Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 250W | Royal Cheese Auto


Recommended Posts

Miałem styczność z obydwoma, i obydwa są innymi specyfikami więc nie ma który lepszy... CannaCure jest na różne problemy chorobowe i pasożytnicze, a Biotabs Boom Boom jest boosterem i trochę także lekarstwem... Bierz Boom Booma, jest drogi ale jedna butelka starczy Ci na parę lat, ja mam jedną butelkę już kilka upraw i nadal końca jej nie widać :) Za to Canna Cure wypsikałem chyba cały w ciągu dwóch upraw. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 godzin temu, Vito napisał:

Miałem styczność z obydwoma, i obydwa są innymi specyfikami więc nie ma który lepszy... CannaCure jest na różne problemy chorobowe i pasożytnicze, a Biotabs Boom Boom jest boosterem i trochę także lekarstwem... Bierz Boom Booma, jest drogi ale jedna butelka starczy Ci na parę lat, ja mam jedną butelkę już kilka upraw i nadal końca jej nie widać :) Za to Canna Cure wypsikałem chyba cały w ciągu dwóch upraw. 

Więc postanowione będzie Boom Boom.

A teraz czas na kolejne nowe zdjęcia rośliny już dwa razy były podlewane Bio Grow dziś była ich kolej już by dostały coś dawek nawozów z Hesi. :zmiazdzony:

Dzień 34.

large_34..jpg.9a2c73350610faa715b234b2545a2cc1.jpglarge_34.jpg.4da2199971a7b321348496eb104a873c.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 minuty temu, Shagyalonzo napisał:

A nie myślałeś żeby z tego duala zmienić na 200w na kwitnienie ?

Będą miały lepsze i więcej światła na kwitnienie

Ps. A płatny zajebista... :blant2:

Lampy tutaj raczej na kwitnienie dokupował nie będę bo to była taka szafka wstępna żeby zebrać doświadczenie po tych roślinkach jeszcze kolejną uprawę w niej poprowadzę i mam zamiar zmienić szafkę na większą i zakupić wtedy już lampę HPS 250W.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 minuty temu, Pasjonista napisał:

No i plon bedzie wiekszy hps 250 czy 400W :homer:

Myślałem nad tymi lampami https://grower.com.pl/pl/p/Lampa-zarowka-MH-400W-Advanced-Made-in-Germany/3810 tą bym kupił na wzrost a tą na kwitnienie obie mają 32000 Lumenów więc było by optymalnie na box o wymiarach 80x80 https://grower.com.pl/pl/p/Lampa-zarowka-sodowa-HPS-250W-Pure-Bloom-Spectrum-Xtreme-Made-in-Germany/2745

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 minut temu, Pasjonista napisał:

Tylko do tego zestawu potrzebujesz zasilacz z regulacja mocy ale wtedy musisz miec dwie lampy po 400W i jak chcesz na flo swiecic 250 W to ustawiasz zasilacz na 250 W

No nad zasilaczem myślałem żeby brać Lumatek z 4-ro stopniową regulacją i myślę że był bo idealnie wtedy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+