Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 250W | Royal Cheese Auto


Recommended Posts

Nasiona: 

4x Royal Cheese Auto - ROYAL QUEEN SEEDS

Box: 

50x50x120

Podłoże : 

Canna Terra Professional, Perlit (60-40%) albo (50-50%) 

Oświetlenie: 

CFL 250W Dual Phytolite  

Odbłyśnik Hammered V-CFL

Fotoperiod: 

Weg - 18/6

Flo - 12/12

Wentylacja:

Wlot - Wentylator osiowo kanałowy 95 m3/h

Wylot - Wentylator osiowo kanałowy 2 biegowy 75 / 100 m3/h + wentylator komputerowy  

Cyrkulacyjny - Monkey Fan 2 biegowy 

Nawozy:

Plagron Power Roots, SUPERthrive, BioBizz Bio-Grow, Hesi Bloom Complex, Hesi Phosphor Plus

Donice: 

4 x 6L a i tu mam małe pytanie bo to są zwykłe kwadratowe doniczki ale posiadam pompę napowietrzającą Hailea rozdzielacz na 4 doniczki i wąż i czy da to coś jak podłączę wąż wsadzę do ziemi na sam spód doniczek ?

Nasionka były już moczone w kieliszku z wodą na razie poszły na chusteczki i czekam aż pojawią się kiełki i wrzucę je do gleby a jak tylko wybiją z ziemi to zacznę wtedy wrzucać co jakiś czas systematycznie fotkę jak się trzymają. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cytuj

posiadam pompę napowietrzającą Hailea rozdzielacz na 4 doniczki i wąż i czy da to coś jak podłączę wąż wsadzę do ziemi na sam spód doniczek ?

Dokup kopuły napowietrzające (od systemu autopot) nie powinny być drogie, bez nich to lipa.

Osobiście zrezygnował bym z wlotu, dał mniej perlitu (chyba że masz jakiś system nawadniający), i nawozy na wegetacje spokojnie sobie odpuścił przy tej glebie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, Vito napisał:

Dokup kopuły napowietrzające (od systemu autopot) nie powinny być drogie, bez nich to lipa.

Osobiście zrezygnował bym z wlotu, dał mniej perlitu (chyba że masz jakiś system nawadniający), i nawozy na wegetacje spokojnie sobie odpuścił przy tej glebie.

Sklepy już po zamykane więc niestety w nocy polecą do doniczek i będzie jeszcze bez pompy napowietrzającej poczeka na swoją kolej do następnego razu.

Z wlotu zrezygnowałem są teraz 2 wentylatory kanałowe u góry, perlitu w takim razie dam mniej bo systemu nawadniającego nie posiadam i skoro mówisz żeby odpuścić nawóz na weg to tak zrobię.

Dzięki za rady. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Proszę fotkę szafki całość prezentuje się tak. 

large.20170902_172623.jpg.b9508530092deb11f4068bbba9e343ed.jpg

A teraz jeszcze mam pytanie odnośnie co roślinki bo jedna miała problem żeby rzucić siebie pestkę więc jej w tym pomogłem ale jeszcze została na niej taka jak by osłonka czy jak to nazwać palcami delikatnie chciałem ją zerwać ale jest tak przyklejona że nie ruszy za nic prędzej wyrwał bym z tym pierwsze listki myślicie że otworzy się sama czy muszę jej w tym delikatnie jakoś pomóc trzymajcie fotkę oceńcie ją sami bo pierwszy raz mam taką sytuację. 

large.20170902_173950.jpg.6f5d287ecf40f859f146ae8acc824af0.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+