Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | White Widow Royal AK AF


Smaki

Recommended Posts

Witam to moja pierwsza uprawa , i mam nadzieje ze bedzie udana ;)
 
Nasiona: Royal Queen Seeds
Oświetlenie: HPS 150w + odbłysnik 40x40
Fotoperiod: 12/12
Box: 60x40x180cm
Podłoże: BioBizz Light MIX
Donice: 10l , 5 l
Nawozy:  biogrow .biobloom .top max .alg-a-mic
Wentylacja: wlot 120x120 + wylot 60x60
 
 
Box + start
large_box.jpg.57b141a5f2e7068b81a759e404bf14d4.jpg
large.start.jpg.87f844158da72c106d72ca597edb757f.jpg
Edytowane przez Smaki
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To moze lampe nizej, podniesie sie tempa.

A jak bedzie za wysoka tempa to wiatrak na wylot, cyrkulacja powietrza sie przyda.

Fish-mix? Zawsze kolejne przydatne witaminy dla podopiecznej :).

@zasobnik myslisz o tym aby ten wiatrak na podlodze wial na rosline? Jak tak to na 1 zdj jest wiatrak na wlocie i wieje na nia.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak, gdyby nie ten wentylator z boku co wieje wprost na roslinke ( kołysze sie ) temp by podskoczyła do 29 °C , gorzej w nocy gdy lampa nie pracuje te 6h ale myśle że roslinka wytrzyma te 18 stopni. Ten drugi wentyl zpycha gorące powietrze do gory :D Kremazyt zdjety z góry i podsypany ziemia :zajebiscie:

mam pytanko jezeli chodzi o bio-grow zaczołem juz raz od 1/4 ml na 400 ml i czy juz zacząć regularnie co 2-3 dni i ile wody ?, skoro narazie mało pije a podobno nie moze stac wymieszany nawóz z woda za długo :S

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

racja, nie zauważyłem. Ale w takim razie ten wiatrak z podłogi dał bym tak by wiał od dołu w lampę. Po co stoi na podłodze i czemu to służy? 

18 stopni w nocy to całkiem spoko. Martw się jak zacznie spadać poniżej 15. Z nawozem może nawet za wczesnie.  Poczekaj aż skonczy 2 tygodnie. Potem lej według zalecen producenta na przemian z wodą. Pilnuj PH koniecznie. Nie podlewaj za często, lepiej dzien przesuszyć niż przelać i podlewaj powoli małymi częściami, powiedzmy po 100-200ml do czasu aż zacznie kapać dołem. Myślę że na tą donicę i tak małą roślinkę 400ml wystarcza

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+