Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 3x600W | [AF] Royal AK, Amnesia Haze, Sweet Skunk, Sensi Skunk, AK47 Viking, Big Devil 2, Jack Herrer, Cream Mandarine


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

7 godzin temu, Drugi Plan napisał:

Się zapowiada na grubo.

Prąd ciągniesz z sieci na to wszystko? :P

Powodzenia!

Rozliczenia nie przychodzą co miesiąc a i 3x HPS po 600 jeszcze nie jest tak przypałowe, zawsze są taryfy nocne lub weekendowe i tanio wychodzi, prokuratura nie może też wystawić nakazu przeszukania sugerując się jedynie zwiększonym zużyciem energii bo takich nakazów byłaby masa

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 minut temu, uNeedSome napisał:

Rozliczenia nie przychodzą co miesiąc a i 3x HPS po 600 jeszcze nie jest tak przypałowe, zawsze są taryfy nocne lub weekendowe i tanio wychodzi, prokuratura nie może też wystawić nakazu przeszukania sugerując się jedynie zwiększonym zużyciem energii bo takich nakazów byłaby masa

ojjj, żebyś się nie ździwił tyn nakazem... ponad tysiąc złoty za prąd za kwartał, może nie od razu mogą wejść, a zanim zapukają do drzwi to mżesz mieć już posprzątane i nic nie zastaną...Wiesz, różnie to bywa... Powodzonka jeszcze raz... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 minuty temu, One_Love_One_Life napisał:

ojjj, żebyś się nie ździwił tyn nakazem... ponad tysiąc złoty za prąd za kwartał, może nie od razu mogą wejść, a zanim zapukają do drzwi to mżesz mieć już posprzątane i nic nie zastaną...Wiesz, różnie to bywa... Powodzonka jeszcze raz... 

to nie pierwsza uprawa, rachunki płacone na bieżąco póki co spokój

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj, elegancko, tylko elektrykę to się podwiesza, w razie rozlania wody może być problem.

O prąd się nie martw, niektórzy nie mieli nigdy tylu lamp i już sieją panikę i zamęt... Ja parę lat temu miałem 2x600W po całym kraju i zawsze spokój.

Co do IP to jest bezpieczne, przecież wszyscy tutaj jesteśmy w Amsterdamie (domena, serwer są w Holandii, jest SSL, administracja jest poza granicami PL).

Wpadka to 99% zasługa konfidenta.

A DonFilipe to Ty komercji nie widziałeś... :offtopic: Także proszę o zakończenie tej kwestii. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Na flo to tam mega busz będzie :P

Ja osobiście zastanawiałem się nad powiedzmy dwoma lampami 400W, ale chciałbym to agregatem zasilić i zastanawiam się jaki do tego byłby najlepszy agregat i ile by mnie paliwo wyniosło. O wygłuszanie się nie martwię ani odprowadzanie spalin bo to mniejszy problem.

Słyszał ktoś o takim projekcie? Zasilanym agregatem? Jeśli tak to jakieś mocy powinien być ten agregacik?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:offtopic:nie jestem pewien ale któryś z naszych growerów stosuje agregat, nie pamiętam z kim o tym rozmawiałem, on miał zbiornik na paliwo ogromny (ogrzewanie domu paliwem)... dawno już... Na 1000W odpuść sobie agregat, przecież to małe zużycie prądu na dom (w mieszkaniu też by przeszło). Nie wiem czy są takie małe agregaty przystosowane do pracy ciągłej. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+