Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Ziemia, woda, aktualny czas (początek sierpnia)


MSCMajsiek

Recommended Posts

Witam wszystkich, mam do Was pare pytań. Zaczynam wlasnie moją pierwszą uprawe tj. Out, af, auto AK-47 (4x) . Niestety spóźniłem sie odrobine poniewaz zaczynam w sierpniu ale mniejsza. Chcialbym spytac czy moge uzyc do sadzenia na początek ziemi uni. pH 5,5-6 z OBI. Mam pewne watpliwosci co do niej poniewaz slyszalem ze moze mi ona spalic sadzonki ze wzgledu na duza zawartosc minerałów. Chcialbym też zapytać (choc nasiona juz sa u mnie) czy oplaci mi sie teraz sadzic, sprawdzalem pogode i nie jest tak zle. jezeli temperatura bedzie za mala, wloze je do domu (nie mam lamp) Nie posiadam zadnych odzywek itp. Sadze na sucho, czy tak da rade? Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wpadlem na pewien pomysł. Po wykiełkowaniu w wodzie, (start za jakąś godzinkę :D ) wpadłem na pomysł aby wykielkowane nasionka ktore beda siedziec juz w ziemi przykryc (połowami - dołami ) uciętych 1,5l butelek po wodzie :) Oczywiscie zrobilem kilkanascie dziurek w kazdej z nich. Co o tym myslicie, będą mialy lepszy start? Nie ugotuja sie? Moze stosować to tylko w nocy? Czytałem także ze nasionka w fazie kiełkowania potrzebują dużo wilgoci, mam zamiar trzymać (szklankę z nimi) w szafie poniewaz bedą tam miały ciemno i chciałbym szczelnie przykryć szklankę butelką lub jakimś kloszem dla zachowania wilgoci, co o tym myślicie? Wybaczcie, jestem początkujący. To moja pierwsza uprawa.

Edytowane przez MSCMajsiek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+