Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Który namiot wybrać ? lampe


trysek

Recommended Posts

Witam Wszystkich

Mieszkam poza terenem PL więc pomyślałem że spróbuje znów coś posadzić. Kiedyś miałem swojego boxa i automaty.

Technologia idzie do góry a pytań więcej.

Otóż tak, który z nich będzie lepszy ? ktoś posiada takie, zależy mi na rozmiarze boxa 0,25m2, - starczy mi na początki zabawy a raczej ciąg dalszy.

Biały lub Diamond który wybrać ?

http://allegro.pl/growbox-50x50x100-w-namiot-uprawowy-lampa-sodowa-i6900971523.html

Posiada ktoś od nich namiot ? solidny ? nie przepuszcza światła ? 

po Tych testach niby biały lepszy ? co myślicie o tym.

 

czy lepiej dołożyć i kupić jakiś inny ? Jeżeli tak to jaki ? 

następne pytanko.

Chce zrobić lampę led, trzeba na cree ? posiadam trochę chińskich power ledów z budowy belki led do akwarium.

trzeba czerwone i niebieskie ? nie można ich zastąpić "Full Spectrum" ? czy muszą być koniecznie Niebieskie/czerwone ?

Ile takich ledów i jakich bym potrzebował na taki box ?

 

Edytowane przez trysek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Można Full spectrum, możesz potraktować jak CFL'e, i liczyć lumeny :) 

Ja mam od nich 2 box'y. W pierwszym doczepić się mogę do może zbyt cienkich rurek, które się gną, ale w drugim większym już nie ma tego problemu, bo rurki są grubsze, także jak będziesz tam box'a brał, to powiedz, żeby dali ci grubsze :)  Rurki mają tylko z PCV,  z "ameliniowych" nie robią :D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czyli wybrać otwory na 120mm ? i do tego można będzie dołożyć filtr ? sorki ale nigdy filtra nie używałem przy poprzednich uprawach( nie było potrzeby) teraz taka potrzeba może być nie jestem pewien, a co do roślinek ile tam wsadzę ? 3 automaty wejdą? no i mam problem z lampka :) chciałbym sam zrobić panel led, lecz o ledach cree zielony jestem. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+