Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Automaty 2017 złe rośnięcie


SnoopLoops

Recommended Posts

IMG_5168.thumb.JPG.0e9598f2c0ce3fec7347f64cfa5e0ce5.JPGIMG_5167.thumb.JPG.5b3ad0438716c807e801afd129fab118.JPGIMG_5166.thumb.JPG.a26cb7bb628a90dad9e759848980351b.JPGmWitam z góry przepraszam jeśli w złym miejscu pisze albo coś zle zrobiłem nie znam sie na tym forum. 

Prosze o pomoc w sprawie moich maleństw. Robię to pierwszy raz i wiem ze coś zjebalem. Są to automaty niepamiętam jakiej odmiany podlewane tylko wodą na ziemi torf miesiąc były w doniczkach a od 2 tyg są w ziemi. Listki u dołu u dwóch zrzulkly i odpadły u innych podobnie ledwo sie trzymają, góra u wszystkich sie trzyma (nie ma wszystkich zdj bo nie chcą sie dodać wyskakuje błąd ) 

Proszę o pomoc nie wiem co robi a chce zeby sie udało da sie jeszcze jakoś odratować to ? 

Edytowane przez SnoopLoops
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, SnoopLoops napisał:

Robię to pierwszy raz i wiem ze coś zjebalem

Tak, nie ten dział, :laugh: pkt 7 regulaminu: 7. Dobrze sformułuj temat, opisz w kilku słowach istotę problemu. Nie nadawaj tytułów typu "POMOCY!!!", "Mam problem", "Ważne!", "O co chodzi ?" itp. Pan chyba nie czytał?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+