Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 90W | Strawberry Blue


Recommended Posts

Pestki zakupione 4 miesiace temu. Lezaly w szafce az sie doczekaly, juz dawno chcialem je zasiac ale nie bylo jak .

large.Honeyview_IMG_1176.png.922cf3e4c474386d290d0ffb2604dd85.png

 

Box: na razie HS 40 za dwa tygodnie cos wiekszego, trwaja negocjacje

Oswietlenie: Led Chinczyk 90W (staz 2 lata)

Ziemia: Gold Label Special Mix (takze uzyta do wysiewu, powinna byc light ale sprawdzimy czy da rade)

Fotoperiod: 24/0  12/12

Wentylacja:  wlot-pasywny  wyciag- komputerowy 12cm   mieszajacy komputerowy 12cm  pozniej cos wiekszego 

Nawozy: Woda do 6-7 tygodnia uprawy pozniej  AN - Iguana Juice Organic (Bloom ), Mother Earth Super Tea (Bloom) ,   CarboLoad  

APTUS Topbooster

Doniczki: teraz wyciete butelki ok 0.6 L i za dwa tygodnie prawdopodobnie Soil Bed

Pogoda: Temperatura 26-28*C

               Wigotnosc:70-80%

Dodatkowy Sprzet : Nawilzacz powietrza 

A wiec ze wzgledu na  to ze  jest to moja pierwsza fotorelacja od pestki opisze troche jak ja to od poczatku "gryze" ,przez caly ten proces nie dotykam wogole nasion palcami !!! 

1.Pol szklanki wody przegotowanej letniej 

2. Wrzucam nasiona  do wody prosto z opakowania  i do ciemnej szafki

3. Po 24 godzinach przy odrobinie szczescia wyglada to tak

large.Honeyview_IMG_1182.png.9782491a264dffbf1fae761f38105051.png

4. W miedzyczasie  przygotowuje male cos co posluzy jako poczatkowa doniczka  ( uciete butelki ktore lada dzien obwine tasma by swiatlo do korzeni nie docieralo)

5. Nie wkladam nasion na waciki ( cos czytalem ze to uszkadza mikro korzonek - Soma o tym wspomina) tylko prosto ze szklanki lyzeczka plastikowa wylawiam ziarno i z woda wlewam je do malego doleczka. Korzonkiem wiadomo w dol i jak cos to lyzeczka przez ziemie ustawiam ten korzonek . Ziemie lekko spryskuje woda i zasypuje ziarno ziemia tak by glowku miec widoczna!!!

large.Honeyview_IMG_1183.png.97248e29c339263e5a4afad01f4cab91.png

6. Teraz sie zaczyna zabawa - po kolejnych 24 godzinach korzonek idzie w dol i lekko glowka idzie do gory, wtedy pomagam zdjac helm, po tym zabiegu na listkach pierwotnych zostaje taka blona ktora blokuje ich otwarcie (srodkowa i po prawo lekko zolte listki gdyz blona nie pozwalala sie im otworzyc przez 24 H) , jezeli roslina sama nie zgubi tej blony w ciagu doby to pomagamy jej - szukam miejsca gdzie ta blona odstaje troche , w tym miejscu paznokciami ja lekko sciagam , trzymajac lodyzke lekko dwoma palcami (tak jak blanta)  - precyzyjna robota ale przynosi efekty.

 

Dzisiaj wszystkie laski otworzyly sie na swiat i od dzisiaj licze pierwszy dzien

Dzien Uprawy 1

large.Honeyview_IMG_1214.png.b9d15ddc0d27609f5064be3d38c20940.png

large.Honeyview_IMG_1221.png.ae3c157ad2239bb7d1ef3c4c095c71aa.png

Na ostatnim zdjeciu przez wlot pasywny lekko widoczny nawilzacz ktory idealnie dmucha mgielka na maluchy  :-))) 

Zapraszam wszystkich zarejestrowanych i nie tylko , bezrobotnych , pracoholikow i tych na urlopie . Pozdro 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Miś dokladnie Hydro Shoot 40*40*120 chociaz ja posklejalem rurki i " stjuningowalem" do 43*43*128 . Witam na pokladzie

@Dzielnicowy pozniej wneka w szafie 65*40*140-160cm albo box ktory w ta wneke wcisne.Lasek 7 z czego 4 najlepsze sie zadomowia i z najlepszej na wegu postaram sie 2 klony wziasc na matke ( by pozniej miec klony na mojego mini soga ) Chociaz lepiej by bylo wziasc ze wszystkich klony i poczekac na koniec flo, ale nie mam tyle miejsca Pozdro

Edytowane przez Pasjonista
dopisac
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+