Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 60W | NYC Diesel, Somango, Afghan Skunk, Critical Soma, Blue Diesel


Recommended Posts

Witajcie.

No to kolejny growlog. Krótki i treściwy, jak poprzednie. Nie mam za dużo czasu niestety, żeby często wrzucać fotki i opisywać, ale coś tam co jakiś czas wrzucę :)

Nasionka od ADVANCED SEEDS - NYC DIESEL, SOMANGO, AFGHAN SKUNK, CRITICAL SOMA, BLUE DIESEL.

Były jeszcze JACK HERER, BLACK DIESEL i KAYA 47, ale lipa z nich wyszła. Jedno puściło kiełka na 1cm i koniec. Jedno w ogóle nie puściło kiełka. A jedno wyrosło na 2cm i stop.

Te które są, to też ogólnie słabo kiełkowały. Jakaś lipa z tymi pestkami. Ale cieszę się, że chociaż tych 5 jest.

Lampa LED 60W full spectrum. Tanie chińskie POWER LEDy. 77 sztuk puszczone na 350mA.

ZIemia do siewu i pikowania i trochę kokosu i perlitu.

Doniczki 4l

Box 0,375mkw

Nawozy Biobizz full zestaw plus AN Nirwana i Bud Candy.

Świece im 16/8

Najstarsz ma 5 tygodni, dwie jakoś 4tyg. i dwie około 3tyg.

large_r6.jpg.02d04cb0b8aa597cd625810f49eb8ce3.jpglarge_r5.jpg.3e7ab7159f6283c86dcc2899218e3700.jpglarge_r3.jpg.9f52e6540b425b2cadea70f60fe82bae.jpglarge_r2.jpg.e925ffa91b779454f4793226a2a41009.jpglarge_r1.jpg.b44d69649e95ce153bff4ac22dbcd0d8.jpg

 

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Drwal napisał:

choć światła trochę mało

A no specjalnie tak mało. Wychodzi 160W/mkw. Pestki słabo kiełkowały, to stwierdziłem, że nie będę dawał im mocniejszego LEDa, tylko sprawdzę, co z tego wyjdzie pod 60W i dam im małe doniczki. No i brak problemów z temperaturą w boxie przy takiej mocy. A mamy lato. Ale i tak idzie zaskakująco dobrze. Ten z lewej bardzo fajnie urósł jak na taką moc i małą doniczkę. Pozostałe też OK. Muszę je powyciągać z boxa i porobić zdjęcia oddzielnie każdej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To prawda, że idą elegancko i się nie wyciągnęły. Ale im bardziej zaawansowane flo tym większe zapotrzebowanie na światło. Ja bym pomyślał coś żeby później im dołożyć trochę słońca. No ale to Twój cyrk i Twoje małpy a ja tylko mogę trzymać kciuki żeby poszło jak najlepiej i żebyś był zadowolony ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+