Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Dutch Passion Auto Mazar. 7 powodów dla uprawy Auto Mazar.


Recommended Posts

Mazar-auto17.jpg

 

Auto Mazar był jedną z pierwszych odmian automatycznie kwitnących w banku Dutch Passion.  Od wprowadzenia na rynek jej nasion, metoda uzyskiwania odmian automatycznie kwitnących byłą stale ulepszana.  Auto Mazar pozostaje bestsellerową odmianą automatycznie kwitnącą Dutch Passion z wieloma pozytywnymi opiniami klientów.  Poniżej znajdziecie główne powody, dla których klienci wybierają Auto Mazar

mazar%20auto%20moto1.JPG

1.  Auto Mazar jest łatwa w uprawie. Widzieliśmy wielu początkujących hodowców osiągających świetne rezultaty z Auto Mazar.  50-100g bardzo dobrej jakości marihuany jest bardzo realistycznym celem dla niedoświadczonych i początkujących hodowców. Jest to odmiana, która wiele wybacza i dobrze sobie radzie w najróżniejszych warunkach uprawy.   Wielu hodowców domowych właśnie za to kocha Auto Mazar. A na świecie jest coraz więcej hodowców, którzy decydują się na uprawę w domu, ze względu na lepszą jakość i mniejszą cenę. Auto Mazar jest sprawdzoną odmianą, którą polecamy początkującym i niedoświadczonym hodowcom domowym.

mazar%20auto%20moto4.JPG

2.  Auto Mazar może być uprawaina we wszystkich typach uprawy indoor, od podłoża kokosowego do uprawy hydroponicznej.  Auto Mazar nie jest wybredną odmianą, jest to solidna marihuana, która wspaniale rośnie w najróżniejszych warunkach uprawy.  

mazar%20auto8.JPG

3.  Auto Mazar ma bardzo wiele gałęzi. Jest to jedna z pierwszych rzeczy, którą notują nasi klienci.  Przy dużej ilości światła, Auto Mazar urośnie w kształcie choinki bożonarodzeniowej z wieloma bocznymi gałęziami, pokrytymi szczytami.

mazar%20auto%20x.JPG

4.  Duże zbiory.  Jest to zawsze jeden z głównych powodów, dla których hodowcy wybierają konkretną odmianę. Doświadczeni hodowcy są w stanie uzyskać setki gramów, w dobrych warunkach uprawy. Ale Auto Mazar to nie tylko ilość, jej genetyka zapewnia również dobrą jakość.  Jest to silna afgańska indica z wysoką zawartością THC i wspaniałym hajem uspokajającym, w połączeniu z silnym upaleniem cielesnym. Jest to to też ulubienica zespołu.

mazar%20auto%20RW1.JPG

5.  Auto Mazar dobrze radzi sobie także outdoor, posiadając dobrą odporność na pleśń i szkodniki.  Obok Auto Frisian Dew, Auto Mazar są jedną z naszych najlepiej ocenianych odmian automatycznie kwitnących. Genetyki są naturalnie odporne na pleśń i szkodniki, są silne i dobrze rosną. Potrzebują około 85-90 dni na cykl wzrostu z nasiona do zbiorów outdoor.  Lubią być najpierw trzymane indoor, przez tydzień lub dwa, pod naświetleniem 24-godzinnym, zapewnia im to najlepszy start.

mazar%20auto%20rw3.JPG

6.  Hodowcy medyczni również lubią Auto Mazar.  Pełna mocy genetyka indica jest popularna wśród hodowców rekreacyjnych, ze względu na silne upalenie cielesne i błogi haj. Te same charakterystyki są doceniane także przez hodowców medycznych.  Doceniają oni ponadto Auto Mazar za łatwość w uprawie i duże zbiory.

mazar%20auto%20y%20muddy10.JPG

7.  Auto Mazar jest solidną i niezawodną odmianą. Klienci Dutch Passion doceniają wysiłek włożony w dobór genetyki tworzącej tę odmianę.  Auto Mazar oferuje dobre zbiory i wysoką zawartość THC na solidnej bazie. 

 

Prawdopodobnie głównym powodem szerokiej rzeszy miłośników odmiany Auto Mazar jest jej zdolność do zapewnienia wysokiej zawartości THC bez dużego wysiłku ze strony hodowcy.  Jest to łatwa i nieskomplikowana odmiana, która oferuje dodatkowo dobre zbiory. Doświadczeni hodowcy mogą uzyskać zbiory XXL, lecz początkujący hodowcy również mogą (i to robią) wyprodukować bardzo przyzwoite zbiory. Jeśli jeszcze nigdy nie próbowaliście Auto Mazar, czas najwyższy rozpocząć nową przygodę, indoor lub outdoor!

https://www.dutch-passion.com/pl/nowosci-i-rozwoj/Dutch-Passion-Auto-Mazar-7-powodów-dla-uprawy-Auto-Mazar./

Link to post
Share on other sites
  • Vito locked this topic
  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+