Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jakie nasiona wybrać


skun03

Recommended Posts

Hmm... chyba HPS 150 bedzie wystarczajacy. Ja na 50x50 mam 3 donice po 5L i jest git, Ty mozesz dac np 7L. Duza swietna wysokosc boxa to nawet i sativy mozesz sadzic. W seedbankach masz raczej juz utrwalone, stabilne odmiany wiec co wezmiesz to bedzie latwe w uprawie, wszystko zalezy jakie preferujesz efekty- kanapowe czy euforyczne.

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czesc. Wedlug mnie kazda odmiana jrst latwa jak sie obserwuje rosline. W tej chwili to mysle ze najweksze problemy w uprawie ma sie przy ledach cob, bo czlowiek musi umiec rozpoznawac szybkie niedobory, a hps to luz. Dasz sobie rade i bierz odmiane, ktora Tobie bedzie odpowiadac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jezeli nie bedziesz mial problemu z temperatura to hps 250w bedzie odpowiedni. Jezeli masz dobra wentylacje zeby kontrolowac temp to ok.

Co do nasion to odlicz sobie wysokosc doniczki, odleglosc lampy od szczytow i juz Ci zostanie jakies 140 cm wiec nie szukalbym roslin na max wysokosc. Na stronach seedbankow czesto mozna wybrac sortowanie wedlug rozmiarow wiec pozostaje tylko wybrac co Tobie bedzie lepiej siadalo. Na pewno jezeli chodzi o waskie roslony to cos z genotypu sativy. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chce kupic zestaw hps z cooltube i zasilaczem czy jezeli kupie przystosowany zestaw na 600w to moge tam wlozyc zarowke o mocy 250w?

 

np taki zestaw http://m.ebay.co.uk/itm/Hydroponics-Cooltube-6-Lumii-Black-HPS-Dimmable-Digital-Light-Kit-UK-New-/262844672515?hash=item3d32c36a03%3Ag%3AjJcAAOSwB-1YnEwW&_trkparms=pageci%3A2bc4f590-4ba3-11e7-a120-74dbd1809951%7Cparentrq%3A838276b915c0a9c4530833e4fff81a09%7Ciid%3A3

Edytowane przez skun03
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+