Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Planty 2017 :D


putin2609

Recommended Posts

  • Replies 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładnie panienki wyglądają. Jak chodzi o zwierzynę to zrób jakieś zasieki, siatka ogrodnicza, drut kolczasty. Chociaż słyszałem, że jednemu ziomkowi sarna się zaplątała w ten drut i bajzel z tego był niesamowity. Dobrym sposobem jest też zbierać swoje szczochy w butelkę czy cokolwiek i rozlewać je koło spota. Chociaż to powinno się już zacząć robić na długo przez wsadzeniem roślinki na spota, żeby zwierzyna wiedziała, że tamtędy lepiej nie chodzić. No ale na pewno nie zaszkodzi rozlewać teraz, ale trzeba to robić regularnie. Pozdro i z fartem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 29.05.2017 o 12:22, Lulek napisał:

Nieźle, nieźle, też trzymam kciuki. Myślę o outdoorach przeglądam co mają ale to bardziej za jakiś czas, na razie nie bardzo to widzę :D

Ważne, że wiesz żeby się nie napalać tylko poczytasz i będziesz wiedział co kupić. To się ceni. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Osobiście na zwierzynę mam swój patent który polecam, kilka zjaranych nie do końca fajek, smród tytoniu i tej chemii skutecznie odstraszy faunę lasu. Do tego sikam wokół spota raz na jakis czas. Te dwa sposoby zdają egzamin, na ślimaki krąg z trocin, a przed nim ślimakol. Pamiętaj by odstęp był spory od roślinek (chemia w specyfiku może zaszkodzić). Pozdrawiam i zapodaj foty ze spota. 

 

Ps. Jak masz problem z mokrym terenem a wiesz ze nikt nie będzie tam zaglądał to możesz skorzystać z donic położonych na plastrach styropianu i topsin w późniejszej fazie wzrostu. Znajomego patent. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+