Skocz do zawartości
thc-thc

grower


BlackSunEmpire

Recommended Posts

1 hour ago, dawcanerki said:

:),  Ja zamowie grzybnie jakos pod koniec miesiaca, zobacze jak to wyjdzie, bedzie to moje pierwsze podejscie do tematu :)… 

Tylko nie popełnij tego głupiego błędu co ja - wyrzuciłem wieczko, bo dopiero potem się dowiedziałem, że się macza i rośnie kilka razy.. ^^ Ktoś ma jakiś pomysł jak temu zaradzić?

Up

Dobra, przeczytałem, że można dopasować z plastikowych pudełek bez lipy. ^^ 

Edytowane przez BlackSunEmpire
Literówka
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siema. Dawno mnie nie było ,a tu paru grzybiarzy się trafilo :) Pojawily się piny trzeba troche powachlowac. Rozmnozyc grzybki bardzo latwo :) 5ml miodu 100ml wody wysterylizować i wrzucić kawalek grzyba, lub pare zarodnikow i gotowe. Co do konsumpcji to powyżej 3 gram suszu cubensis cambodjan nie jest zabawnie, ani smiesznie :) 

Trzymam kciuki, pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 hours ago, Rower85 said:

Siema. Dawno mnie nie było ,a tu paru grzybiarzy się trafilo :) Pojawily się piny trzeba troche powachlowac. Rozmnozyc grzybki bardzo latwo :) 5ml miodu 100ml wody wysterylizować i wrzucić kawalek grzyba, lub pare zarodnikow i gotowe. Co do konsumpcji to powyżej 3 gram suszu cubensis cambodjan nie jest zabawnie, ani smiesznie :) 

Trzymam kciuki, pozdro

Ja mam mexican. Wachluję 2x dziennie. :) I Stoją na macie większość czasu z powodu temp. Dzięki Bogu, że ją dokupiłem. :D Możesz rozwinąć dlaczego nie jest zabawnie, ani śmiesznie? Raczej zależy to  od człowieka tak naprawdę. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

large.20170618_103808.jpg.0831fd8708c8806b5c4c2168e02af8b8.jpglarge.20170618_103706.jpg.249dc16e5c505e2d959293b9bcd47592.jpg

7 i pół dnia. :) Zapomniałem rano ściągnąć je z maty i miały 26 stopni, ale nie powinno się nic stać. Wywietrzyłem im i już 22. :)

Słabe foty, bo nie wyciągam ich z torby. Nie widać dobrze, ale naliczyłem już około 30 małych pinów i będzie więcej. ^^

:kilkuje:

 

Edytowane przez BlackSunEmpire
Sry Miś :)
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elo. Na pierwsze tripy Mexicany lepsze od cabodjan bo wchodzą lagodniej, stopniowo i sa troche lagodniejsze. Moc zależy od odmiany, substratu, suszenia i czy będzie jakiś inhibitor.

8 godzin temu, BlackSunEmpire napisał:

Możesz rozwinąć dlaczego nie jest zabawnie, ani śmiesznie?

:) Jak jadlem okolo 2g suszu to było jak po LSD smiechawa, cyrki takie, az rzuchwa i brzuch bolał :happy:   Powyzej 3g Tylko pozycja lezaca czasami otieralem oczy i tak gleboka faza ze nie mam ochoty już tego jesc :)

Wachlowanie  dwa razy dziennie mało, zwłaszcza ze dużo pinow, oby nie aborty. 26 stopni dadza rade, tylko troche wolniej, najszybciej ida miedzy 27-30.

Edytowane przez Rower85
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 minutes ago, Rower85 said:

Elo. Na pierwsze tripy Mexicany lepsze od cabodjan bo wchodzą lagodniej, stopniowo i sa troche lagodniejsze. Moc zależy od odmiany, substratu, suszenia i czy będzie jakiś inhibitor.

:) Jak jadlem okolo 2g suszu to było jak po LSD smiechawa, cyrki takie, az rzuchwa i brzuch bolał :happy:   Powyzej 3g

No Mexicany to najłagodniejsze ze wszystkich do wyboru jakie miałem. A inhibitor to co to jest? Jadłem raz 33 łysiczki suszone i najpierw było śmiesznie, a potem nieogar myślałem, że nie wrócę, ale potem znowu było fajnie. :D Ogólnie cudowne doświadczenie. :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 hour ago, Rower85 said:

Siema. Możesz zrobić w torbie na samym dole pare otworow żeby dwutlenek wywialo. Te biale przerosty wtedy powinny zniknąć, one się robia jak jest za wilgotne powietrze. Widze dużo lebkow, wachlujesz?

Wachluję, ale mam na to mało czasu przez robotę to wychodzi rano i wieczorem. Przyszły upały, ale temp 23 się utrzymuje. Czym te dziurki zrobić? Niestety chyba tylko jeden rzut będę miał, bo chyba będę musiał wyjeżdżać niedługo na parę msc. :/ Ciekawe ile wyjdzie. Od tej wilgoci jeden pyłek nabiera kształt kryształków. :D Ale nie wygladają groźnie. 20170619_201454.thumb.jpg.d312b9e92cea4dc7021571d2141cc02b.jpg

20170619_201534.thumb.jpg.e00fa514e629a1d2b785ba0d4203f253.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+