Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


BlackSunEmpire

Recommended Posts

Znam ich z współpracy i oni znają i trawkę :) Te grono wbrew pozorom jest bardzo zamknięte :) wtajemniczeni znają wtajemniczonych i tak to się zamyka.

W Polsce niestety koło dziurawe hahaha 

Inna mentalność ludzi, inne priorytety, inne obyczaje

W Polsce wszystko z dystansem i to jest zdrowe. 

Jak będziesz miał te shroomki to proszę zrób fotorelkę, bo również mnie ciekawi ich uprawa.

Choć sama taką zrobię, to na pewno.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja zamawiałem i kupowalem w Holandii gotowe kity zamaczasz i po kilku dniach masz już piny.Zamawiałem i Zamnesię i GrowKit i powiem ze z GrowKit dużo lepiej owocują i w Zamnesi jak chciałem zebrać zarodniki do własnej zabawy z grzybkami to nie wszystkie kity od nich sypały (bezpłodne) pewnie taki myk z ich strony :) co nie znaczy ze nie można z nich coś uchować np.w invitro na agarze :) W Polsce posiadanie samych zarodników jest legane bo mozesz ich używać do badań,nauki,oglądać pod mikroskopem.Kit to już gotowa grzybnia i to już legalne nie jest ale za to bardziej smakuje jak jest lekki smaczek hardcoru jak się wiezie przez granicę ze 4 kity w walizce.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich,

Ja tylko moge powiedziec ze ostatnio zamawialem 4xTruffle z Zamnesia.com do UK, paczuszka dotarla bez zadnych problemow, listgonosz wreczyl osobiscie :) Uwazam, ze nie powinnismy sie obawiac, zawsze mozna powiedziec ze nie wiemy co to za grzybki , a chcielismy dodac do jejecznicy heheeh zarcik :) ..  Ja zamowilem, dotarlo , zjedlismy i bylo git - Jedlismy odmiane Atlantis - niby skala mocy 4/5 ale byly slabe, krotko trzymaly i malo halucynacji - Poprzednio jadlem w samym amsterdamie, duzo mniejsza porcje a bardziej wyklepalo jak te Atlantis, nastepne bedzie Utopia :) skala 5/5? moze ktos probowal ?:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jadłem Atlantisy moze mało klepały bo miałeś mniejsze opakowanie np10 lub 15g ja miałem 20g.Jadłem jeszcze Orange Dragon z trufli i one miały 5/5 ale tez dużą paczkę wolę grzyby niż trufle ostatnio konsumowałem w Amsterdamie porcje medium Amazonia i powiem że gruba sprawa była może jak za tydzień będę to spróbuję McKenn-y lub White Penis Dog wybór zresztą mają ogromny.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak, te Atlantisy mialy 15g, moze faktycznie malo, i trzeba bedzie zjesc wiecej, Smaku, a po tych 20g. juz bylo dobrze? czy lepiej z grubej  rury i 2 torby?:) Chcialbym miec halunki jak mialem kiedys po trufelkach, wlasnie w Amsterdamie , poszlismy do muzeum Van Gogh-a i palilem  z Van Gogh-em  fajke :)  .... Bo po tych Atlantisach tego nie bylo...  Nie pomyslalem ze moze to byc kwestia ilosci, myslalem ze jak juz sie torbe 1 na glowe bierze powinno byc dobrze :), kiedys jeszcze sie sprobuje :) i najlepiej w Amsterdamie , klimat mega czad!!! :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

On 29.05.2017 at 9:53 AM, SmakMaroca999 said:

Ja zamawiałem i kupowalem w Holandii gotowe kity zamaczasz i po kilku dniach masz już piny.Zamawiałem i Zamnesię i GrowKit i powiem ze z GrowKit dużo lepiej owocują i w Zamnesi jak chciałem zebrać zarodniki do własnej zabawy z grzybkami to nie wszystkie kity od nich sypały (bezpłodne) pewnie taki myk z ich strony :) co nie znaczy ze nie można z nich coś uchować np.w invitro na agarze :) W Polsce posiadanie samych zarodników jest legane bo mozesz ich używać do badań,nauki,oglądać pod mikroskopem.Kit to już gotowa grzybnia i to już legalne nie jest ale za to bardziej smakuje jak jest lekki smaczek hardcoru jak się wiezie przez granicę ze 4 kity w walizce.Pozdro!

Możesz coś więcej powiedzieć w jaki sposób hodowałeś te od growkit? W sensie ingerowałeś w growkita przed zbiorami? Pryskałeś wodą ściany, czy tylko zalałeś i od początku do końca miałeś zamkniętego growbaga? Kiedy pojawiły Ci się piny i po ilu dniach były gotowe do zrywu? W jakiej temp trzymałeś? I w ogóle jaka odmiana?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Identycznie jak jest w filmie instruktazowym na youtube.Pierwsze piny po około 5-7 dni zależy od temperatury.Po zebranym plonie tackę namaczasz i na kilka godzin do lodówki i później znowu do rękawa i w kącik ciepły i kolejny rzut z niektórych robiłem nawet 5 rzutów wiadomo 1 i 2 najlepszy ale zawsze cos tam więcej jest i warto wykorzystac do końca.
@dawcanerki efekt po Atlantisach jak po ok 40 łysiczkach jak dla mnie tylko człek mniej spięty.Za to po grzybach pierwsza liga przez jakieś 40 minut to miałem taką euforię że wydawało mi sie że mam od łez mokrą koszulkę a gile wisząmi po kolana ;) Patrząc na znajomych co także konsumowali to odbierali identycznie każdy mówił tak jakby siedział w twej głowie a ty w jego masa zajebistych żartów przewijała sie długo i pstryk i luźny człowiek się zrobił i zaczeły docierać wszelkiego rodzaju zaburzenia wzroku od mini halucynacji przeplatanych euforią i słowotokiem po wspaniałe obrazy dzieki naturze i rzucany przez nią cien na różnego rodzaju stuktury które przekształcały się w głowie w coś pięknego.Fajnie bo już wiem jak postępować z grzybami i jak kontrolowac faze by nie wyrywała się ze smyczy.Na fashbacki dobrze wypić sobie szklaneczkę soku z czarnej porzeczki i przez moment znów poczuć moment powrotu fazy ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

co do sprawy w sądzie, trzeba było zjeść co zostało a nie się narażać na przypał

 

co do grzybni tp nie do końca tak jak mówicie, niektórzy robią z niej herbatkę i (niby) coś po niej czują, ale według mnie to czyste marnotrawstwo, mimo wszystko nie wiadomo ile psylocybiny powstaje w surowej grzybni

 

growkity to też strata pieniędzy, wermakulit jest chyba po 5 zł, mąka ryżowa 7 zł, słoik ileś groszy, zarodniki są najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+