Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
growseed.pl farmerslabseeds.com

Recommended Posts

Drwal   

Nasiona:

1x DINAMED - DINAFEM

1x ROYALE HAZE - DINAFEM

5x TANGERINE DREAM - BARNEY'S FARM

5x CRITICAL KUSH - BARNEY'S FARM

4x CBD SKUNK HAZE - CBD CREW

4x DEEP MANDARIN - DELICIOUS SEEDS

4x CBD STAR - MINISTRY OF CANNABIS

6x TUTANKHAMON - PYRAMID SEEDS

Oświetlenie:

2x LED COB 280W Made by @Łowca Kurdli

Fotoperiod:

Weg – 18/6

Flo – 12/12

Box:

Grow room/poddasze/stacja kosmiczna (jak kto woli :D )

Podłoże:

Biobizzz light mix, perlit w proporcji 50-50%

System nawadniający:

Autopot 24x + 4x Airdome

Donice:

24x autopot

Nawozy:

Zestaw BioTabs + BoomBoom Spray + PK compost tea + Bio PK

Wentylacja:

-Wyciąg 1600m3/h

-Wlot 500m3/h

-Różne mieszaki

Witajcie Trawkowicze :elo: Roślinki od wczoraj w donicach docelowych i również od wczoraj świeci im już 12/12. Dziś mają 9. W 6 donicach są po 2 sztuki, bo miałem nadmiar :D  Po przesadzeniu od razu wszystkie dostały oprysk. Będzie to moja pierwsza uprawa w lato. Wcześniej nie było takiej możliwości, bo HPSy za mocno grzały a bez niczego od słońca robi się tam ponad 30'C.  Dzięki uprzejmości kolegi @Łowca Kurdli, od którego kupiłem panele mam teraz możliwość zaryzykowania i postanowiłem spróbować. Wiem, że temperatury często będą przekraczały dopuszczalną, ale mam nadzieję, że jakoś to pójdzie. Na klime jeszcze mnie nie stać :D

Zapraszam wszystkich do śledzenia i ściskania kciuków za niskie temperatury :) 

Pozdro

large.1.JPG.0edc21722258d5fb66879ee008b2large.2.JPG.aec40f57cfd4e18158e8bb8612d0large.3.JPG.787420fc1018a9f4129b9241d5ddlarge.4.JPG.2816eaacbd43a9a782a7ba85b5f4large.5.JPG.9daab5e3546278fd4e1109afd141large.6.JPG.31d72ffd43da7d444e2f0b10be78large.7.JPG.fc414bd17fb608e3a4824dbe047f

2 godziny temu, SmakMaroca999 napisał:

No i pełna zajebioza ;) zasiadam i podziwiam jak będą rosły rodzyneczki ;) Liczę w tym grow na kolory prawdziwej jesieni :) Pozdro i z fartem!

Smaku podeślij mi linka do relki Amby z ekstrakcji gazowej.

Jestem ciekaw jak z tym swialtem od Lowcy bedzie. U niego swietnie sie rozwijaja rosliny przy tym swietle, oby tobie tez tak rosly.

Powodzenia!

Toksyna   

Nie zwalniasz tempa i to mi się podoba znów będzie na co popatrzec😆 będę tu częstym gościem.  Powodzenia 

7 godzin temu, Łowca Kurdli napisał:

Smaku podeślij mi linka do relki Amby z ekstrakcji gazowej.

źle mnie Łowca zrozumiałeś chodziło mi o fotografię estraktora z fotki Amby z targów z Barcelony o fotkę estraktora mastertrymmers.es,Pozdro

43 minuty temu, SmakMaroca999 napisał:

źle mnie Łowca zrozumiałeś chodziło mi o fotografię estraktora z fotki Amby z targów z Barcelony o fotkę estraktora mastertrymmers.es,Pozdro

No i wszystko jasne ;)

Show must go on!!!

ciekawe ,ciekawe te ledy jestem bardzo ciekaw jak workują?

jak cos to do Łowcy  z tymi świecidełkami, right?

z fatem i w zdrowiu do mety ziom.

pozdro

Drwal   

@Plantator Siemasz ziomek :elo: Jak workują to możesz zobaczyć w starych relkach Łowcy :) Dają radę. Lampy od niego także jak coś to mu pisz. Człowiek z niego bardzo dobry także na pewno pomoże ;)

Drwal   

Dzień 19

Warunki w dzień 27°C / 60%

Warunki w nocy 22°C / 75%

Witam szanowną załogę :elo: Roślinki mają się dobrze. Wczoraj odpaliłem system AutoPot i zrobiłem oprysk z Boom Boom Spray po czym zrobiłem fotki, które widzicie poniżej. Dzisiaj przeżyłem ciężki szok. Jak zobaczyłem co tam się stało przez 16h to zbierałem szczenę z podłogi. Nigdy wcześniej nie zaobserwowałem takiego wzrostu w tak krótkim czasie. WSZYSTKIE rośliny wystrzeliły jak z armaty. Liście skierowały ku górze niczym wyrzutnia rakiet balistycznych gotowa do ataku :laugh: Szkoda że nie miałem aparatu przy sobie zrobić fotki i wam to pokazać. Na prawdę szok. Nie wiem czy to zasługa autopotu czy oprysku. Pewnie jedno i drugie na raz. A tak generalnie to lecimy do przodu beż żadnych problemów póki co. No może poza Dinamedem, który się trochę ociąga i generalnie dziwnie wygląda. Ale może taka jego genetyka. Nie wiem, nigdy nie miałem do czynienia z tą odmianą ani nie widziałem u nikogo, bo to nowość na rynku. Pozdro i do następnego :) 

large.DSC01518.JPG.8a416069e5370d364bcbclarge.DSC01519.JPG.4709cfe4dbea87dddc107large.DSC01524.JPG.788901eaaba9f5423ae61large.DSC01523.JPG.8476be1007769ca973adclarge.DSC01527.JPG.4fa38701a9213e3bf457blarge.DSC01526.JPG.9dd0260b9bbf2bd6a0e91large.DSC01525.JPG.735cc10a9fa5e487c48balarge.DSC01522.JPG.6c936ad4c20f2ca8b5707large.DSC01521.JPG.6887b08ea370094aaf2c6large.DSC01520.JPG.4fd16a2fc42b80d2f6da7

Miś   

Ciekaw jestem, jak spiszą się te LED'y, zamiast HPS'ów :) 

Piękne zdrowe rośliny a co do ledów to wynik będzie na bank super bo te ledy to zajebisty zamiennik HPS więc tylko czekam końca by zobaczyć wynik który bedzie tylko formalnością w tym wywodzie i na oooh i ahhh wszystkich tyu zgromadzonych kibiców.Piona!

Drwal   

@Łowca Kurdli Tłok będzie na bank, bo jest 30 panienek a nie 24 jak ostatnio :D 

@Miś Też jestem ciekaw, ale patrząc na poczynania Łowcy jestem dobrej myśli :)

@SmakMaroca999 Ja mam nadzieję, że będzie ohh i ahh a nie "znowu coś zjebałeś" :D 

Drwal   

W podstawce jest taka spłuczka "AQUAvalve" http://allegro.pl/autopot-akcesoria-do-1pot-pompka-mata-waz-laczniki-i6234489349.html. Jak poziom wody w podstawce opada to spłuczka otwiera zaworek i pozwala wodzie na przepływ. Jak się napełni do odpowiedniego poziomu to zaworek się zamyka i tak w kółko. Prostota tego urządzenia jest genialna i ktoś powinien za to dostać nobla :D Nie potrzeba prądu, timera, pompy itp. Woda ze zbiornika spływa grawitacyjnie. 

Jak duży masz ten zbiornik przy tylu doniczkach i na ile dni starcza? Czy ilość wody, jaka wlewa się do tych tacek, można jakoś tym pływakiem regulować?

Drwal   

Zbiornik mam 225l. Na jak długo starcza to zależy od wielkości roślin. Na flo jak już panny są duże i okazałe to wystarcza na mniej więcej tydzień. Nie da się regulować ilości wody wpływającej do podstawki. Urządzenie samo to reguluje i robi to bardzo dobrze :) Po napełnieniu jest tam około 2cm wody.

Czesc Drwalu, mam pytanie czysto techniczne. Od ktorego tygodnia flo bedziesz podawal bio pk? Tez posiadam ta nowosc i nie wiem od kiedy stosowac tak zeby nie przesadzic przy tabletkach. Dzieki 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.