Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED COB 2x280W | Dinamed, Royale Haze, Tangerine Dream, Critical Kush, CBD Skunk Haze, Deep Mandarin, CBD Star, Tutankhamon


Recommended Posts

10 godzin temu, Drwal napisał:

W planach jest podawanie ze zbiornika, ale jeszcze myślę co zrobić żeby woda w zbiorniku się mieszała. Nawóz po zmieszaniu z wodą opadnie na dno i poleci od razu cały do roślin a ja chcę żeby był podawany równomiernie tak długo, aż się opróżni cały zbiornik.  Myślę nad jakimś silniczkiem i mieszadłem, albo małą pompą wody. 

@Drwalu jak pisze @Łowca pompka akwariowa z dużym kamieniem napowietrzającym i w zbiorniku mozesz zrobić małe tsunami a do tego sporo dotlenić pożywkę taki dodatkowy airdome.

 

Łowcvo ładny zagajnik ale pod tym jednym panelem to trochę mało światła się wydaje bo strzeliste rosna jak sosny.Pozdro i niech miszcz Yoda chroni ten zagajnik!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Drwalu mam akwarium 500l z Dyskowcami(paletki) i kamień napowietrzający oraz pompkę akwariową ustawiona na połowe mocy gdybym ją dał na fula to woda by buzowała tak że wszystkie rośliny w akwa by powyrywało a piasek kwarcowy by pływał w toni po prostu była by jakby kipiel więc spokojnie dała by radę taka pompka napowietrzajaca.Zanużeniowa też spox tylko trochę większe zuzycie prądu a tu chodzi tylko o ruch wody a taki w takim czymś jak tank czy akwa bardzo łatwo wywołać.Pozdro i z mocą!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokladnie jak piszesz @Drwalu pompa napowietrzająca jest poza zbiornikiem i podaje powietrze które poprzez mocne wyjście przez kamienie wprawia że woda jest w ruchu i nawozy są wymieszane ja posiadam taką pompę do natleniania akwa jak w tym linku: http://allegro.pl/resun-air-8000k-napowietrzacz-do-1000l-z-regulacja-i6832578655.html i do tego taki dyfuzor jak w tym filmie nawet z taką pompą https://www.youtube.com/watch?v=32n4mgNpSys

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Smaku ja mam podobną do napowietrzania herbatki kompostowej i szczerze mówiąc cienko widzę mieszanie 225l wody ośmioma watami :D Zrobię dzisiaj test tą pompą i zobaczymy co z tego będzie. Jak będzie tak jak mówisz to super a jak nie to trzeba będzie kupić coś mocniejszego. Dzięki ziomek za podpowiedź :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tam na filmie jest inna pompa Hailea chyba czy coś takiego ;) a twoja jakiej mocy jest i ile ma wejśc moja ma cztery wejścia po 180l/h i wszystkie sa spiete w jeden wężyk do takiego dyfuzora i na maksie mam mikser w akwarium :) moja jest dedykowana do 1000 l a w 200l na tym dyfuzorze zrobiła by pewnie wulkan ;) z wody.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+