nasiona marihuany, nasiona konopi vapefully.com hemp.pl
Drwal

LED COB 2x280W | BioTabs | 24xAutopot | 4xAirdome

79 posts in this topic

:elo:Drwal

Bez kitu bardzo ładnie się dziewczyny rozkręcają, mimo ostrego defo wystrzeliły do góry jak z procy, na flo będzie konkretnie i grubo :big-joint:

Co tu dużo pisać od razu widać że, niczego im nie brakuje, aż miło się patrzy na takie okazy. 

Generalnie mamy panny w tym samym stadium i @Miś z tego co widziałem chyba też, w tym tygodniu robię kolejnego fryzjera i jak u Ciebie zabawa dopiero się zaczyna.

Będę obczajał,ciekawy projekt,zwłaszcza panele - widać że robią robotę. Z fartem do mety. Pozdrawiam MSW

13 minut temu, MrSmokeWeed napisał:

Generalnie mamy panny w tym samym stadium

Tak, u mnie 13 dzień Flo :D 

@Pasjonista Dosłownie z dnia na dzień. Niby od początku 12/12, ale jeszcze trochę i mi sufitu zabraknie :D 

@MrSmokeWeed, @Miś To co Panowie, do startu, gotowi, start :laugh: 

Siemanko, mam pytanie, widziałem we wcześniejszym GL, że używasz tej herbatki bio tabs, znalazlem jeszcze jakąś nowość od nich Bio PK 5-8, stymulator kwitnienia, używasz go może? co wogóle sądzisz o tym? stosować razem z herbatką czy może oddzielnie, albo jedno albo drugie? Tak na marginesie elegancki GL, pozdro

PK też mam, ale dopiero od tego grow będę używał także nie powiem teraz co o nim sądzę. Miałem zamiar dolać go do zbiornika Autopotu żeby roślinki pomału go piły, ale teraz mam wątpliwości czy to dobry pomysł. Jak nie do zbiornika to będę testował. Na jednej roślinie samo PK, na innej sama herbatka, na innej herbatka z PK podawane na przemian, na innej podawane razem. Nie ma za wiele informacji na ten temat także do niektórych rzeczy trzeba dojść samemu. 

Drwalu, proponowalbym Ci napisanie do czlopakow z Biotabsu emaila. Mimo, ze moj angielski jest slaby to dogadalem sie z nimi bez problemu. Pisalem czy to dobry pomysl laczyc caly zestaw z bio pk, powiedzieli, ze to moze tylko pomoc a nie zaszkodzic, ale nie wiem jak to sie ma z herbatka..

Napisałem dzisiaj w nocy i dostałem odpowiedź, żeby podawać herbatkę w 3 i 5 tygodniu kwitnienia a PK w 4 i 6. Czyli przez 4 tygodnie na przemian. Co do wlewania nawozu do zbiornika to kategorycznie odradzają. W prywatnej wiadomości też ktoś mi to napisał i sprowadził na ziemię, że tylko niezły baran mógłby wlewać organike do zbiornika :D No i ma rację :) :zen:

bardzo mi pomogłeś, dzieki za szybką odpowiedz, farta do mety

Dzień 48

Flo 25

Warunki w dzień 26°C / 50%

Warunki w nocy 22°C / 60%

Witam:elo:Mimo, że od początku panienki były na 12/12 to bez łamania i tak się nie obeszło :D W poniedziałek dostały herbatkę kompostową. Niestety 4 panienki się zblokowały i nie chcą kwitnąć. Jedna z nich - Royal Haze na ostatnich fotkach. Pozdro

large.DSC01562.JPG.2fb242111b47557915af4large.DSC01560.JPG.054b6bcfb20fa23220ac9large.DSC01559.JPG.fc0ad205fe25aa14246c3large.DSC01558.JPG.a84062f837ac419c8073alarge.DSC01566.JPG.1f26aaca01b6fe7bbfd27large.DSC01555.JPG.7a51e92453fccc1fce7d3large.DSC01553.JPG.372e3d6447c7aa7966628large.DSC01565.JPG.e8dc909d38c4ae6468df4large.DSC01564.JPG.cbda8c624394913f22232

Piękne widoki az nie mogę sie doczekać póxnego flo.

Jak na puchnal to pewnie reki nie wsadzisz miedzy krzaki :D !

Dzięki Panowie za miłe komentarze :) Kawałek zajebisty tak jak teledysk :D 

Witam Drwalu:elo:,

A Ty znowu na full pro heheh, brawo!!

Obserwuje co robisz z tymi ledami teraz i podoba mnie sie :).

Pozdro.

Miałem posłodzić, ale widzę, że tu cukrowania, więc tylko nacieszę wzrok :laugh:

Dobrze idzie, bo miałem dobrych nauczycieli :) Ale dobra Panowie, już wystarczy tej melasy :laugh: Dzięki za słowo uznania i do następnego ;) 

Siema Drwalu, kiedy jakis up ze stacji? Jestem ciekaw jak tam wyglada u Ciebie sytuacja. 

Ps. Zwolnij skrzynke, silicium flash na Cb czeka.

Poka Royal Haze'a, czy ruszył coś, bo u mnie w sumie największy :) 

Siemanko Panowie. Sorry za ten poślizg ale niesamowite urwanie dupy u mnie :/ @Chory Królik Up będzie dziś wieczorem, skrzynka zwolniona :) 

@Miś RH poleciał na out, bo tylko miejsce zajmował :P Na reszcie ładne szyszunie już są a RH jakieś pojedyncze preflowery pokazał. A szkoda, bo ręce zacierałem na niego ;) 

Hej

Jak z temperaturą u Ciebie? U mnie nie przekracza 29 a sianokosy na dniach :)

Pozdrawiam all.

U mnie 29/30 to norma w te upały czasem nawet wyższa. Ale jakoś muszą dać radę, bo już bardziej nie jestem w stanie jej zbić :) No to szykuj piłę kolego, bo będzie co robić ;) Daj znać jaki wynik. 

Dzień69

Flo 46

Warunki w dzień 29°C / 40%

Warunki w nocy 25°C / 50%

Witam całą załogę :elo:

Wybaczcie ten brak aktywności, ale taki u mnie teraz okres, że czasu brak. 

Do rzeczy. Panienki poochną aż miło. Robi się coraz grubiej i tłuściej. Royal Haze, jeden tangerine i jedna mandarynka poleciały na out. Zblokowane totalnie, bardzo powoli kwitły i tylko miejsce zabierały. Chciałem już się ich pozbyć, ale stwierdziłem, że pod słońcem może chociaż te 5g z nich będzie :) Dostały już dwa razy herbatkę compostową i dzisiaj poleciał też drugi raz bio PK. Reszta na fotkach. Pozdro i do następnego :indiana:

large.DSC01598.JPG.1c2f810f0fbaefb2beeealarge.DSC01586.JPG.421f05cf2af38d6d641d5large.DSC01589.JPG.ca269176e07033aec2580large.DSC01590.JPG.e8475b106f87aa146381blarge.DSC01591.JPG.78601ff4e997f538d4789large.DSC01597.JPG.93e6d0874b5e1b5f66088large.DSC01596.JPG.4d34f8a933f4b2f862e3flarge.DSC01595.JPG.e53fecf36f2732effc577large.DSC01588.JPG.e6f0f7570f1a927dab72dlarge.DSC01587.JPG.07ed9614c6d5dda0427da