Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Purple Maroc, AK, Big Devil, Skunk Special, Duck Foot, Lemon Kush, White Russian


Recommended Posts

Joł:elo:

Kilkanascie dni temu wysiałem parę nasion. Pogoda dotychczas nie dopisywała. w końcu nadeszły piękne, ciepłe majowe dni. Miejmy nadzieję, że już się tak utrzyma przynajmniej przez najbliższy miesiąc.

Nasiona:

8x Purple Maroc

2x Ak

2x AF Big Devil

10x Skunk Special

3x Duck Foot

4x Lemon Kush

1x AF White Russian

+ około 10NN.  Nie jestem pewien czy to wszystkie nasiona, dlatego jeszcze będę uzupełniał braki

Ziemia:mieszanka perlit 20%, kokos 40%, kermazyt 10% i ziemia z lasu która była od ręką. Wymieszane z guanokalogiem.

Nawozy: Soil Booster od B'cuzz na weg, na flo Terra Max od atami i Bloom bastic od ata.

Spot**

w tym roku postawiłem na spot ponad ziemią, spoty na wysokości od 15 do 18metrów ponad ziemią, gdzie nie ma slimakow, saren, dzikow i goryli. Umieszczony wysoko w koronach drzew, niewidoczny z doły, ze względu na masę pięter gałęzi po drodze. Naswietlenie bardzo dobre. Sadzę w workach około 15-20l pomalowanych na brązowo czarno, zawinięte do środka zeby nie było w razie czego z góry widać, jak liście się rozrosną to nie będzie widać worków. Jedynie co może być minusem to szybsze wysychanie gleby, ale o to sie nie martwię, bo mogę w suche dni podejść i podlać.

medium.Snapchat-723190834.jpg.9b7604e611medium.Snapchat-198484159.jpg.846f587837Spot  #1 7 plantów

medium.Snapchat-457590114.jpg.ef581503b3Spot #2 8 plantów?

Przykładowe krzaczki, nie chciało mi się robić zdjęcia każdemu z osobna. na dniah też idę je podlać, bo po przesadzeniu nie było już sił wychodzić 2x na to drzewo.droga do góry bez przerwy zajmuję jakieś 5minut.

 

medium.Snapchat-1611054238.jpg.455130767medium.IMG_20170518_145033.jpg.5fff5718fmedium.IMG_20170518_145008.jpg.6f55469ef

Dziś ogarnąłem dwa drzewa, jutro wyniosę resztę krzaków.

 

Siema!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki Panowie :D. Też mam nadzieję, że zadaniu podołam, zobaczymy jak to wyjdzie. Możliwe że będę tylko tak się bawił, siedząc u góry robię sobie bez stresu przynajmniej że ktoś mnie zajdzie od tyłu :P Przy okazji zmierzę średnią wysokość na jakiej mam tą konstrukcję.

 

@Supreme to są worki jutowe,przeplatane włókna tworzywa sztucznego jakiegoś, one przepuszczają wodę, nic w nich stało nie będzie, choć i wilgoć też będą troszkę trzymały, zobaczymy jak będzie :) Z resztą niedaleko w lesie jest stara studnia, po drodze zajdę tam i zmierzę jakie jest ph wody. Ew nie daleko jest strumyk.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+