Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

PAX 3 vaporizer przenośny - mój nowy vapek, recenzja


Ambasadorka

Recommended Posts

Po waporyzacji susz tzw "abv" (nie jestem pewien nazwy) mozna co jedyne wykorzystac do zrobienia masla lub innych kulinarnych przepisow, ale musi byc gk naprawde sporo zeby cos poczuc. Ja zawsze wyrzucam, nie ma tego na tyle zeby cos z tym zrobic. No chyba, ze wypalasz 5g dziennie to wtedy na pewno jest sens. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 6.01.2018 o 12:43, Chory Królik napisał:

Po waporyzacji susz tzw "abv" (nie jestem pewien nazwy) mozna co jedyne wykorzystac do zrobienia masla lub innych kulinarnych przepisow, ale musi byc gk naprawde sporo zeby cos poczuc. Ja zawsze wyrzucam, nie ma tego na tyle zeby cos z tym zrobic. No chyba, ze wypalasz 5g dziennie to wtedy na pewno jest sens. 

nie wiem czy jest sens przetwarzać susz bezwartościowy na masło

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzień Dobry/Dobry wieczór 

 

Otóż mam pytanko. Nie będę co oszukiwał jestem osobą paląca niemalże codziennie, jednakże czy osoba która Pali m.in. przysłowiowe "wiadra", po zakupie tego urządzenia nie zawiedzie się  tematu dot. Nie oszukujmy się haju (mówiąc kolokwialnie),.

 

 

 

 

 

Dzięki za odp.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez AdrianWaw
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, AdrianWaw napisał:

Dzień Dobry/Dobry wieczór 

 

Otóż mam pytanko. Nie będę co oszukiwał jestem osobą paląca niemalże codziennie, jednakże czy osoba która Pali m.in. przysłowiowe "wiadra", po zakupie tego urządzenia nie zawiedzie się  tematu dot. Nie oszukujmy się haju (mówiąc kolokwialnie),.

 

 

 

 

 

Dzięki za odp.

 

Pozdrawiam

Przy wiadrze duża część uderzenia do głowy to skutek niedotlenienia mózgu na skutek wdychania gęstego dymu, co wiele osób myli z działaniem samego materiału, wdychasz też toksyny które również wpływają na percepcję. Przy przestawianiu się z palenia na waporyzację w pierwszej chwili może Ci się wydawać, że wrażenia są słabsze właśnie z racji na brak toksyn i niedotlenienia mózgu - jedno i drugie zamula i daje uczucie ociężałości, przez co często jest mylone z działaniem roślin. Jeśli jednak chodzi o działanie samej rośliny to w przypadku waporyzacji jest ono silniejsze niż w przypadku klasycznego palenia, niezależnie do metody palenia. Po prostu przyswajasz więcej kannabinoidów więc działanie jest mocniejsze.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół VapeFully

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+