Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
thc-thc.com seedstockers.com

Recommended Posts

zasobnik   
8 godzin temu, One_Love_One_Life napisał:

a kiedy zacząłeś dokładnie czynić ten bonsai...??

pestka wystawiła łeb z ziemi dokładnie 24 kwietnia, a pierwsze cięcie było chyba po piątym piętrze

po piątym piętrze, no to zrobię zabieg drugiemu kwiatu, po piątym piętrze... Oglądałem u Ciebie ten schemat cały, tylko że szkoda że po polsku nie jest... Bo zbytnio nie rozumiem, ale se to jutro przetłumacze, bo z samych obrazków 50% rozumie... Ale też trochę za późno się przyjrzałem na ten schemat... Ale cóż zobaczymy co będzie... :elo:

bo na początku są dwie, potem cztery... I później nie obcinać nic...?? Bo tak to zrozumiałem i się douczyłem, z Twojej fotorelacji... :D Ale też mam nadzieję, że za bardzo na tych czterech nie pójdą w górę... A jak tam Twój BONSAI...?? Kiedy kosa...?? Pochwal się kwiatkiem... 

Edited by One_Love_One_Life

zasobnik   

Tak jak piszesz. Najpierw toping na jednym a potem na dwóch szczytach. Zdjęcie mojej są w albumie. Wrzucone 2 dni temu chyba

wszystko obejrzałem u Ciebie, u mnie w taki sposób idzie się najlepiej nauczyć - nauczycielu... :)  jak czegoś nie skumam to zajrzę do Ciebie na fotorelkę... 

ładna świnka, jeszcze sporo napuchnie,weź tylko wyczyść te wszystkie liście u dołu i pozbieraj te co zalegają na medium bo to może plechę sprowadzić.Pozdro.

zasobnik   
4 godziny temu, SmakMaroca999 napisał:

ładna świnka, jeszcze sporo napuchnie,weź tylko wyczyść te wszystkie liście u dołu i pozbieraj te co zalegają na medium bo to może plechę sprowadzić.Pozdro.

ładna świnka, hehe, dobrze ujęte. Wydaje mi się że 65-max70 dni bedzie dobrze. Jeszcze ją koksuje trochę. Wczoraj dałem jeszcze rhioztonicz flores i boost tak po pól daweczki. Liscie te co leżą zostawiłem w sumie specjalnie. Gdzies tam pisali że dobrze robią ;) A tak naprawdę po prostu czekam na jej koniec i nie specjalnie martwię się o nią. Wyprowadzka najwieczsniej w grudniu to chce wystartować jeszcze z jakims szybkim auto x2. dobrze by było jeszcze przed zimą z 60g przytulić. 

zasobnik   

a uprawiałeś to? Że taki pewien jesteś tych 50 dni"????

Miałem kiedyś candy kush express i nie specjalnie był express. Przyszła zima a on nie dojrzały 

no nie uprawiałem tego, ale może warto spróbować co, bo wiesz że nie każdy expres jest tym właśnie expresem... A jak roślina nie jest na czas, to pewnie warunki nie te... wstawione że od 45 do 55 dni... Ale pewnie tylko przy 100% warunkach...  A jeśli Candy to sativa to bym się nie zdziwił że nie dojrzała... 

Siema. Mam obecnie 2 rosliny w namiocie w 30 dniu wega, jedna zrobiona na 4 szczyty, a druga na 8 i Ci powiem, ze ta po 8 strasznie zamulona jest i 2 razy mniejsza od tej na 4. Pozniej foty wrzuce jak to wyglada u mnie, chociaz to nie jest prawdziwy ml :), ale roznice kolosalne :).

Az sie boje, ze mi namiot rozsadzi, taka akcja.

Pewnie szkoda czasu i prądu lepiej zrobić LST z lekim defo i lepsze wyniki będą.Każde cięcie to zatrzymanie rośliny na kilka dni ale praktyka i nauka zawsze się przydaje.Pozdro.

Rolf   

Jeśli będziesz miał papier, na jakiej podstawie weszli, zrób zdjęcia i wyślij na forum/do adminów. Jak sklep winny, to trzeba go raz na zawsze zniszczyć.

O 18.09.2017 o 20:00, Rolf napisał:

Jeśli będziesz miał papier, na jakiej podstawie weszli, zrób zdjęcia i wyślij na forum/do adminów. Jak sklep winny, to trzeba go raz na zawsze zniszczyć.

Przeciez jesli go sklep wystawil to nigdy nie bedzie mial takiej informacji oficjalnie. 

A Tobie Zasobnik powodzenia zycze i sie trzymaj mocno. Mam nadzieje, ze nie masz duzych problemow i, ze bedzie wszystko ok.