Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
thc-thc.com seedstockers.com

Recommended Posts

zasobnik   

18 dzień kwitnienia

large.IMG_20170726_223526.jpg.cccb39ec090c5b8612ff3840367cf37f.jpglarge.IMG_20170726_223612.jpg.bad428c3f6ab6b02aa3c238954f703b6.jpg

Poniżej fota z puszką... ewidentnie widać że karzeł. Wypiąłem jej narazie haczyki niech się trochę podniesie...

large.IMG_20170726_223553.jpg.9f02cbdcd07c15fe43115c16ad6d9504.jpg

Prawa strona

large.IMG_20170726_223619.jpg.6d12afe88282fe314f0d8ad63006646b.jpg

Lewa strona

large.IMG_20170726_223625.jpg.f719a66099a978f073f39d8eebf906f9.jpg

W lodóweczce... co by nie było że zmieniłem miejscówkę ;)

large.IMG_20170726_224133.jpg.388c2e1936e6ea1dd105fbb3333a6f56.jpg

@Dr.Resin - jutro już będzie mieć suszę, więc przed podlaniem powycinam tylko dolne wiatraki które robią poważny ścisk. Nie będę narazie ucinał jej najmniejszych szczytów, ale prędzej czy później i tak je upier***e. 

Według mnie, dobrym pomysłem było zapodanie razem z terra flores, 1 ml vega , ponieważ roślinka nabrała koloru i mam nadzieję, że w końcu wystartuje....

Wolno to wszystko idzie. Wiem to dokładnie, wiec nikt nie musi mnie w tym uświadamiać.

Tak jak pisałem na początku i tego się trzymam, jest to eksperyment mój pierwszy, ale przyznać trzeba, że wygląda kozacko ;)

Pozdro załoga trawkowiczów!

46 minut temu, zasobnik napisał:

ale przyznać trzeba, że wygląda kozacko ;)

Zebys wiedzial! Tylko cos slabo sie wyciagaja. Tak po za tym "Gruuuubo"!

Miś   

Ładne bonsai, może by przerobić temat na GL? :) 

zasobnik   

Misiu, lepiej nie bo nie będę mial czasu ogarniac. Wrzuce jeszcze z raz jakies foto w polowie i potem na koniec. Pozdro

Dr.Resin   

Soczyscie i grubo, no. I teraz tak, ja modelowalem moje poprzez skrecanie lodyg, a wiatraki odginalem byly bardziej po zewnetrznej stronie. Roslinie sie podobalo, bo liscie tak juz potem zostaly. Jedynie trzeba przyjrzec sie dokladnie i starac sie zachowac jak najwiecej tymsamym odkrywajac kwiatostany. W środkowe partie wymagaja szczegolnej uwagi, trzeba ciac czasem, ale niesymetrycznie, tak aby na kazda z internod przypadal chociaz jeden wiatrak.

zasobnik   

spoko spoko. Narazie puściłem ją wolno i zobaczę co będzie się dziać... Liczę że pójdzie trochę w górę

zasobnik   

roślina niestety wczoraj miała wypadek, została wyrwana z korzeniami i rzucona o glebe. Wsadziłem ją spowrotem, przepłukałem konkret wodą bo cała była w ziemi i sadzy, ale ciężko to widzę... Dziś cała pojaśniała i wątpię żeby się odratowała

Siema. Widok z gory naprawde imponujacy, ale fotka z boku pokazuje jakby szczyty nie byly na jednej wysokosci, na Twoim miejscu wycialbym wszystkie odrosty i zostawil tylko v8 glownych lodyg co przycinales tak jak powinno byc w prawdziwym ML. Teraz bardziej przypomina lst. Wydaje mi sie, ze przez to, ze ma tyle szczytow nie pojdzie za wiele do gory, mam wrazenie ze im wiecej tym roslina nizsza rosnie, niz w przypadku mniejszej ilosci. Moze ktos mnie naprowadzi w dalszej rozkminie?

Edited by Chory Królik

zasobnik   

Dobra. Minęło 30 dni flo. Pani jakoś ogarnęła wypadek ale nadal karypel. Szału nie będzie. Będzie 20 to będę się cieszył. Wczoraj dostała ful zestaw jaki miałem --- flores, cannanzym, boost, PK, CallMag.

8 szczytów po obwidzie tych zewnętrznych co miały być tylko one poodginałem na boki  na maxa ile sie dało by jej nie połamać bo główna łodyga ma średnicy 3cm a te 8 po 1cm. Nie wiem dlaczego zawsze mam takie grube te łodygi.

Niby zostało jeszcze około 30 dni, ale nie ma opcji ze będzie taka szybka :) Wszystko szło wolno to i finisz też się przedłuży

Foty słabe. Dzisiaj postaram się zrobić lepszej jakości i dorzucę do posta

large.IMG_20170809_213406.jpg.9a92e1feb3df212d4c0d4e5692668d0b.jpglarge.IMG_20170809_214517.jpg.cf16ce2008b24946ad0fd003912dfbe1.jpg

Miś   

Widać, że wcina równo, niech puchnie :) 

zasobnik   
Teraz, Miś napisał:

Widać, że wcina równo, niech puchnie :) 

ta bladość wyskoczyła po wypadku. Była nawożona dość konkretnie przed nim i nie było braków, więc czekałem trochę z nawozami by nie przesadzić. Tym bardziej że na wierzch, by uzupełnić brak ziemi, poszedł jakis hummus do ziół czy cos takiego. Dałem co było pod ręką. Wygląda to trochę jak ugotowany mak :)  Tez walne fote jak będę dzis zaglądał

zasobnik   

Elo Elo. Pomimo że dziewczynka dostała ostatnio pełne dawki wszystkiego co miałem. Cannanzym, boost, Flores, callmag chyba długo nie pożyje. Tym bardziej ze ostatnio wyschła na wiór bo nie podlewałem 6 czy 7 dni. Wczoraj dostała samą wodę PH 6,5 ale dzisiaj wygląda jeszcze gorzej. Poczekam z tydzien jak zacznie tracic kolor na szczytach to kosa...

large.IMG_20170816_190613.jpg.b7846e30a5dc32a5f8644e1c2316fd4f.jpglarge.IMG_20170816_190628.jpg.b6fe0ae252c4149c1f55291e30bdf967.jpglarge.IMG_20170816_190637.jpg.6ce7a159f9136e7f82be8bf57a72f084.jpglarge.IMG_20170816_190657.jpg.ebf658ae2281af73fb8f34a85fc28ffa.jpg

Jakość kiepska ale widać że padaka

Nie poddawaj sie, nie ma az takiej wielkiej tragedii. Wyrzuc tylko te cale zolte liscie i trzymaj ja dalej a zobaczysz ze bedzie ok. Po tak dlugim przesuseniu ona musi dojsc do siebie, daj jej czas. Czekam na dalsze foty :)

zasobnik   

:elo:Nie poddaje się. Dzisiaj walne jej jeszcze raz zestawik nawozów. A liści wszystkich nie będe obcinał tych bladych, bo bym musiał brać sie trochę za górne partie ;) Jakoś tam będzie. ZObaczymy jaka silna jest :)

Miś   

Jak korzenie są uszkodzone, to można próbować dokarmiać dolistnie, chociaż są już w dość zaawansowanym flo, także nie wiem :) 

zasobnik   

Ja je po tym wypadku konkretnie przelałem prysznicem. Więc nie dość że pewnie wyplukalem wszystko z gleby to moja woda w kranie prawie 8 pH. Wleje dziś z nawozami takiej pH 6 zobaczę co wyleci dołem i czekamy kolejne 3 dni to coś już się na pewno wyjaśni... Pozdro :elo:

zasobnik   

hehe. Nie no PH jest całkiem spoko. Wychodzi coś koło 6. Obciąłem najgorsze już powywijane, brązowe liście, oraz najmniejsze 4 odrosty, które i tak były na samym dole. Posmakuję ich za jakies 4 dni ;) Dostały po raz kolejny jedzenie i czekamy dalej.

Trochę szkoda że tak się stało. Wyprowadzam się niebawem na inną miejscówkę i na pewno będzie przerwa do nowego roku z lodówką. Mam nadzieję, że to co da ona. starczy do tego czasu :blant4: