Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vapefully.com hemp.pl

Recommended Posts

zasobnik   
O 19.07.2017 o 21:39, Chory Królik napisał:

. Trzyma dlugo jak dla mnie 2/3 godziny spokojnie, co dziwne, jednym razem wchodzi na leb, przykuwa do fotela, ostra smiechawa i rozluznione cialo i umysl, idealnie sie spi a drugim elektryzuje i zacheca do dzialania.
Od czego to zalezy? To mozliwe, ze jedne topy sa bardziej dojrzale, a drugie mniej i jest taka rozbieznosc w dzialaniu? 

Mnie sie wydaje że czasem człowiek sie po prostu skopci i zamula na TV czy cos podobnego... a czasem zajarasz i masz cos do roboty, więc robisz to z wiekszą zawziętością ;) Na moje tak to działa. 

Siema. W piatek zostal sciety OG, byl to jego 82 dzien. Niestety wyglad topow pozostawia wiele do zyczenis. Typowy foxtail. Mimo, ze wiele brazoaych wlosow i trichomy dobre dla mnie to wyglad pozostawia wiele do zyczenia. Niebawem fotki, waga i podsumowanie.

Dr.Resin   

:elo:

Moze slabsze geny sie trafily, moze po prostu nie 'twoja' odmiana, a moze zabraklo morskiej bryzy, hehehaha.

Ty kolego masz zapedy perfekcjonisty i podoba mi sie to!

Niecierpliwie oczekuje pelnego sprawozdania, wysokich lotow!

Dr.Resin   

Jak probowalem popcorn z mojego Jacka tez sie srogo zaskoczylem, bo mimo, ze auto i sati dominant to naprawde kosior. 

Plany na przyszlosc snuje rowniez w okolo sezonow, ale pod jakas cfl'ka 250w i ze scrogiem. Minimum energii maksimum zbioru.

Ma sie dziac!

zasobnik   
O 23.07.2017 o 20:40, Dr.Resin napisał:

Minimum energii maksimum zbioru.

Byle nie Main Lining ;) Energii bardzo duzo! ... a zbiory? hmmmm... sie okażą ;)

Siema. Og juz w sloiku, wyszlo 26g suchego, totalna porazka. Jedyne co to smak i zapach zajebisty, a reszta to nie godne uwagi. Cos musialem zepsuc. W wolnym czasie wrzuce fotki. Temat mozna przeniesc do zakonczonych. 

Dzieki wszyatkim za uwage i pomoc. Nastepny projekt sezony jak tylko znajde czas zeby umyc boxa i posprzatac.

Pozdrawiam

Dr.Resin   

Nie dramatyzuj chopie. Pierwszej uprawy nie zalicza sie do kariery ;) Jestem przekonany, ze wraz z kolejnymi podejsciami w twoim przypadku bedzie lepiej i lepiej, a tutaj i tak ladnie wyszlo. 

Nastepnym razem ze spokojem i z umiarem a bedzie progres. Tu nie o wyniki chodzi, trzeba dobrze sie zapoznac z roslina i zlapac wspolne flow, bez szykanowania i na luziku. One tez czuja!

Piona!

Edited by Dr.Resin

Wiem, wiem. Nie chodzi o ilosc, a o rodzaj haju, ktore mnie nie urzeka w og jak na razie. Zobaczymy z curringiem za pare tygodni jak bedzie. W ogole sie rozpalilem strasznie, ale fajnie pod wieczor przychillowac po ciezkim dniu majac przy sobie rodzine. Czlowiek zauwaza rzeczy, ktorych normalnoe nie dostrzega. To lubie.

Dr.Resin   

Mysle, ze conajmniej po miesiącu lezakowania mozna dopiero pokusic sie o ostateczna opinie. Tam w srodku wszystko musi sie jeszcze odpowiednio poukladac i dotyczy to kazdej odmiany, moim skromnym zdaniem.

Masz dwa rodzaje i spoko, bo teraz sobie mozesz poeksperymentowac co, ile, kiedy i na jaka okazje. 

Ja to lubie sobie jeszcze przejzec wszystkie topsy pod lupa i w miare jeszcze podzielic wg coloru, intensywnosci zapachu i budowy ogolnej, bo jak zdazyles zauwazyc rozne czesci rosliny wydaja czasem owoce o innych cechach.

Tylko ze ja to raczej nawiedzony jestem.:zab:

Przyjemnych lotow, niech sie kreci.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.