Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 108W | Auto Diesel


Recommended Posts

Yo. Dawno nie było żadnej aktualizacji. Tak się złożyło, że ostatnie ziarenk z tej felernej paczki dieslów, jako tako przetrwało i się rozwinęło. Dzisiaj ma ok. 31 dni - piszę około, bo na 90% wyszła 13 maja, ale może być +/- kilka dni. Jak widać na foto, jest już w fazie flo. Nie wykazuje żadnych niedoborów, mozolnie buduje masę topową. ;) W najbliższym czasie przewidziana mała defoliacja, bardziej efektywne rozgałęzienie, usunięcie popkornu z dołu i się zastanawiam nad łamaniem/szczypaniem. - Celem zwiększenia topów. Z reguły wykonywałem to na 2-3 tygodnie przed ścinką, z naciskiem na 2. Czy to dobry moment, żeby na automacie teraz podszczypać łodygi czy lepiej poczekać na późniejsze flo?

 

large_d31.jpg.5c2eedb516e6c1e1eb3ed61bcd06f921.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z azotem się nie zgodzę, bo są wbite tylko dwie tabletki od biotabsów - nawet mniej niż powinno być włożone, bo 2 to na 5L, a doniczka ma 7. Usuwałem "szum" ze zdjęcia, to może dlatego wydaje się być ciemniejsza niż jest rzeczywiście - na żywo wygląda zdrowo. - Tak mi się wydaje.

Ale fakt Smak, że są na niektórych liściach buraczane łodygi, ale nie wiem czy to nie jej urok, bo one były chyba od "zawsze". Co nie zmienia faktu, że będę kombinował nawóż stricte PK.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie Pasjonista, lecę na tym co mi zostało - guerilla box, na opakowaniu napisane na out i in. ;)

Btw, jaki byście polecili PK - najlepiej organiczny, a jak nie dostanę to mineralny - byle nie wchodził w interakcję z biotabsami? Bo się nastawiłem na PK od biotabsów, ale nie wiem czy dostanę stacjonarnie, a z neta nie zamawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+