Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 108W | Auto Diesel


Recommended Posts

Druga strukturalnie wygląda już lepiej, ale nadal ch****o rośnie i ch****e przyrosty. Tak wygląda w dniu 6. Nie wiem totalnie o co chodzi, światło jest, warunki są - temp co prawda 25C w boxie, wilgotność ok. 50. Najwidocznie nasiona zjebane. Na razie dostanie jeszcze trochę czasu, ale lipa totalnie, generalnie. large_db6.png.fc02efbb8338b2bf9cba580f401f81c7.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ta roślina ma strzały, np. dzisiaj wygląda gorzej, zrobiła się taka sucha i szorstka - jakby z niej życie uszło, liście poopadały ostro w dół - ale, żeby było śmieszniej to w boxie, bo jak wyciągnę na dzień na parapet to liście się podnoszą. Więc o co ku**a chodzi? Wody jej raczej nie brakuje, bo patyczek wbity za 2-3cm w kubek i jest wilgotny, ale nie mokry.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Drwal Oczywiście, że są.

Ta roślina jest ku**a tak problematyczna, że brakuje mi słów by wyrazić swoją frustrację. W 9 dniu wygląda wygląda tak jak poniżej. Jak widzicie, to jest to o czym pisałem. Wygląda fa-ta-lnie. Wyciągnąłem z kubka bryłę ziemi i nie stoi w wodzie, korzenie całkiem spore - więc nie wiem totalnie o co kaman. Warunki jak zawsze, sposób wysadzania ten sam - który zawsze się sprawdzał. To musi być kwestia nasion, bo innego rozwiązania nie widzę. Będę ją wyrzucał, bo to nie ma sensu. Dwa tygodnie w plecy.

large.spierdolenie.png.b02bf3915b29baff13607eba8419a3e8.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie wiem o co kaman, bo jeszcze jej nie wyrzuciłem, ale postawiłem na parapecie i można powiedzieć, że znacząco urosła przez tę dobę. Nie wygląda sprężycie, ale przyrost taki, jakiego oczekuję. Czyżby warunki w boxie? - Czy jakiś hrzyb czy coś? Bo wszystko to samo, co zawsze, ledy około. 30-40cm ponad kubkiem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+