Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 108W | Auto Diesel


Recommended Posts

Dam jej jeszcze kilka dni i podeję decyzję. Bo ewidentnie się ociąga, cała pomarszczona, zero sprężystości. ;) Szkoda mi czasu na takie coś. Niedługo powinno się z ziemi wybić drugie nasiono, zobaczymy co tamto pokaże. ;) - Zastanawiam się czy wilgotność nie wpływa na to, że są takie wiotkie? - ok. 40% - wiem, że mało, ale z drugiej strone nie raz miałem w tych okolicach na starcie i szło. Może nasiona jebniętę, albo w lodówie dostały po dupie - bo nawet nie wiem na ile stopni lodówa jest ustawiona.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moja wyglada identycznie w 3 dniu. A druga nadal nie wyszla :(. Moze takie problemy mamy przez fazy ksiezyca? Slyszalem, ze yeraz najlepiej wysadzac na 10 maja i podobno rosliny beda szly jak burza.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pandafriend Najprawdopodobniej. Daje jej jeszcze z dwa dni i podejmuję decyzję, bo wygląda na to, że szkoda na nią prądu. Poza tym, druga też ani myśli wyjść na powierzchnię, a już dawno powinna na niej być. Jacek też nie wyszedł. ku**a. Kumulacja gówna, chu***a z patatajnią. Nie wiem czy te fazy księżyca - chociaż nigdy nie zagłębiałem tematu, czy dostały po dupie w lodówie. Albo breeder chu***y - bo wszystkie od hempbrothers.  Ale też nigdy nie sadziłem o tej porze. 3 nasiona najprawdopodobniej uwalone. Nigdy wcześniej tak złej statystyki nie miałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Chory KrólikTa, poszła do przodu, ale jest cała zdeformowana, wolno rośnie i w ogóle. Kicha totalna, nie ma najmniejszego sensu jej przedłużać żywota, bo nic z tego nie będzie. Jutro wyrzucam i wrzucę fotę jak wyglądała przed unicestwieniem. Druga wyszła dzisiaj z ziemi, liście już w niej wyglądają lepiej, ale jeszcze pewności nie ma w jakiej będzie kondycji i widać, że też ma na razie powolny wzrost. Ale dam jej kilka dni, żeby mieć pewność. Będzie trzeba, chyba, generalnie..., załatwiać nowe nasiona, bo lipton totalny wyszedł teraz. ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+