Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Który outdoor na start?


Gość noweplony

Recommended Posts

Gość noweplony

Przyznaje się bez bicia, że pod gołym niebem jeszcze nie miałem przyjemności rolnikowania ale chcę to zmienić bo lato coraz bliżej :) I teraz pytanie do bardziej doświadczonych jaką odmianę najlepiej wybrać na start? Myślę o A.M.S. - Green House Seeds bo sporo pozytywów wyczytałem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie wypowiem się co do tej odmiany ale już 3 raz będę zaczynał Outdoor, wole automaty z powodu szybkości, dodatkowo każde auto wyjdzie w PL. Jednym z moich wyborów było po 5 nasionek z każdej odmianki. 

auto-ak-2-0

auto-sour-monster

I ja również mam pytanie, pogody robią się niezłe i nie wiem czy mógłbym już coś wsadzać do ziemi w ten piątek, czy roślina przeżyje jak będą 2 stopnie celcjusza w nocy? Szkoda mi pieniędzy, dlatego pytam. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bede robił outdoor juz 4 rok z rzedu i juz troche nasionek sprawdziłem :) z mojej strony polecam auto ak 470, auto og kush oraz og kush pełnosezonowy :) na nich sie nigdy nie zawiodlem :) za kazdym razem najwieksze plony wlasnie z tych nasionek, w tamtym roku jak mialem pełnosezonowego og kusha i jakies easy sativy itp to cała easy sativa była jak jeden odwłok og kusha :D to są moje faworyty i na ten outdoor tak samo :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Skun wypusc pod koniec kwietnia/poczatek maja ,o tej porze to pogoda powinna byc juz bardziej pewna ,  2 stopnie w nocy to stanowczo za mało ...

A co do auto ak 2.0 , to miałem w planie kupić , Myśle ze jeszcze przy eksperymentuje w tym roku z ta odmianą :) 

Mam nadzieje ze zarzucisz jakims vlogiem :) chętnie wbije :lisc:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

36 minut temu, kwasniewski napisał:

wypusc pod koniec kwietnia/poczatek maja ,o tej porze to pogoda powinna byc juz bardziej pewna ,  2 stopnie w nocy to stanowczo za mało ...

A co do auto ak 2.0 , to miałem w planie kupić , Myśle ze jeszcze przy eksperymentuje w tym roku z ta odmianą :) 

Mam nadzieje ze zarzucisz jakims vlogiem :) chętnie wbije :lisc:

 

Nigdy nie wrzucałem żadnych vlogów, może się to zmieni ale jak ogarnę anonimowe wrzucanie screen"ów. Zawsze korzystałem z imgur.com i nie mam co do tego pewności. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za zainteresowanie. Decyzja podjęta po przeczytaniu waszych rad + zgłębieniu wiedzy w internecie padł wybór na Easy Sativa. Na razie 4 nasiona zamówiłem bo przecenę akurat na to mają no i czekamy :) Postaram się dawać z tej uprawy relacje także chętnych zapraszam ;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A nawet gdzieś czytałem o tym na forum tylko ponoć jest trudniejszy w utrzymaniu niż Sativa. Dzięki za radę, może jak tutaj się uda wszystko to spróbuje następnym razem. Póki co zrobiłem zamówienie i czekam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość zielonabestia

Ja brałem ostatnio Sative. Dostałem taką jakość, że cudo wyrosło. Wiadomo, że nie jest to takie silne ale za to daje dużo prawdopodobieństwo dobrych zbiorów i fajne na start moim zdaniem. Koniecznie załącz później foty z uprawy :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+