Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jaki Box zbudować i jakie światło pod BubbleKush AF


KshaQ

Recommended Posts

Witajcie moi drodzy, to jest mój pierwszy post na tym forum. Jestem KshaQ - bardzo mi miło.

Zacznę od tego, że noszę się z zamiarem mojego pierwszego skromnego indora.

Ostatnio podczas wizyty w naszej świątyni (Amsterdam) kupiłem na pamiątkę trzy pestki od królowej. 

Dokładnie to BubbleKush Automatic.

I tutaj chciałbym zdać się na Was moi mili :)

 

Chce wystartować skromnie z jedną dziewczynką.

Chciałbym dostosować box i światło specjalnie pod jedną miłą panią.

Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc przy organizacji. Jakiego rozmiaru box przygotować dla jednej rośliny i jakie światło zastosować?

Będę wdzięczny za okazaną pomoc, niech Wam Jah w pięknych kobitkach wynagrodzi :)

Edytowane przez KshaQ
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Dzielnicowy, dziękuję za informację na pewno z nich skorzystam :)

Co do boxa to mam szafkę którą chciałbym zaadoptować pod przedsięwzięcie. Wymiarów w tej chwili podać nie jestem w stanie bo nie ma mnie w kraju w którym eksperyment będę przeprowadzać.

Jeśli chodzi o światło najchętniej zdecydowalbym się na LED.

I tutaj kolejne pytanko, LED 50W.

Na znanym portalu aukcyjnym znalazłem dwa rodzaje ledów do growingu. Który z nich byłby lepszy do takiego malutkiego domku z szafy?

50W:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6677918284

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6644347209

30W:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6385298670

@Drwal - wiem że na forum jest bardzo dużo cennych informacji i z nich również korzystam, nie mniej jednak każda rada bezpośrednio podana dla mnie jest mega ważna, dlatego założyłem ten temat. Jeśli Cię uraziłem swoim noobowstem - wybacz, każdy kiedyś zaczynał :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Drwal napisał:

@KshaQ Nie uraziłeś mnie. Ja tylko zachęcam do przeglądania fotorelacji, bo w każdej poprawnie prowadzonej relce znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Gdyby każdy tak szedł na łatwizne i zakładał temat ze swoim pytaniem to forum wyglądałoby jak śmietnik ;) 

Zgadzam się z Tobą, może zbyt pochopnie założyłem temat, tak czasem jest jak się człowiek na coś nakręci.

Jak wrócę z wyjazdu wymierze szafkę i zacznę działać wtedy będzie to już lepiej wyglądało :)

Zależy mi na szybkim starcie stąd moje wylewanie myśli na forum.

Będę jeszcze wdzięczny za info o tych ledach z powyższych linków, czy któryś się nada na mini box? Bym już zamówiłem i zaczął jak tylko wrócę do domu :)

 

EDIT: Ewentualnie czy możecie polecić jakieś konkretna lampę w granicach 200-300zl? Może być mocniejsza niż 50W, w końcu światła nigdy mało :).

Najlepiej nie z Chin bo chciałbym niebawem wystartować.

 

Edytowane przez KshaQ
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Widać kolega z innego forum przyszedł... Co wy z tymi postami? Czy to jest jakiś wyznacznik? Kto ma więcej to jest lepszy? Infantylny tok myślenia. Kolego do takiego tematu nie ma czego wnosić. To jest temat śmieć. A pisząc "Brawo TY" chciałem pogratulować tego, że wszedłeś na właściwy tor i zacząłeś czytać i się dowiadywać zamiast zakładać tematy. Nie załapałeś, ale spoko. Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+