Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 2x600W | OG Kush, Moby Dick, Oryginal Amnesia, Super Silver Haze, CBD Skunk Haze, Tutankhamon, Y-Griega, Super Skunk


Recommended Posts

@Plantator Tak jak pisałem wyżej chodziło o wypośrodkowanie odmian, które szybciej dojrzewają z tymi, które dojrzewają wolniej. Co do planowania to i tak przeciągnąłem kose o 6 dni w stosunku do tego co miałem w planach :D Trichomy na wszystkich kwiatach były już odpowiednie do kosy. Jedne bardziej, drugie mniej, ale były gotowe :) Tak jak mówisz i znasz to z autopsji - nie ma czasu na odpoczynek, ale taka robota to przyjemność :) Dzięki ziom za dobre słowo :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam po raz ostatni w tym temacie. :elo: Wszystko już pozbierane i spakowane. Wynik mnie pozytywnie zaskoczył, co daje porządnego kopa na dalsze zmagania :) Smoke reportu nie będzie, bo przede mną teraz 45 dni curringu. Zapalę dopiero jak się skończy pełne słoikowanie. Do tego czasu kopcę stary temat :puff: Dziękuję wszystkim za śledzenie, komentowanie, za porady i zjebki :) Dla ciekawych trochę cyferek. Pozdro!

OGÓŁEM

Wynik końcowy całości 1578,8g

Średnia z rośliny 65,78g

Średnia z wata 1,32g

SUPER SILVER HAZE

38,9g – 1 roślina

ORYGINAL AMNESIA
56,1g – 1 roślina

MOBY DICK

73,3g – 1 roślina

SUPER SKUNK

183,3g – 3 rośliny

średnia z rośliny 61,1g

OG KUSH

216,2g – 4 rośliny

średnia z rośliny 54,05g

CBD SKUNK HAZE

284,6g – 4 rośliny

średnia z rośliny 71,15g

Y-GRIEGA

336,7g – 4 rośliny

średnia z rośliny 84,18g

TUTANKHAMON

379,7g – 6 rośliny

średnia z rośliny 63,28g

POZOSTAŁOŚCI

10g

large.DSC01528.JPG.b7c3478319ae34ada7efc

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+