Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
hesi.nl grasspower.nl
Sign in to follow this  
Drwal

HPS 2x600W | OG Kush, Moby Dick, Oryginal Amnesia, Super Silver Haze, CBD Skunk Haze, Tutankhamon, Y-Griega, Super Skunk

Recommended Posts

Nonono, jestem pełen podziwu ;p

Chyba ten sposób lepszy od verticala pod wzgędem powierzchni użytkowej, przypalania, doświetlania i dogladania.

Z fartem

Pięknie to wygląda, to forum ma urok, mało tu FR ale wszystkie kozak jak skur.. Mam pytanie, kiedyś z tego co Pamiętam robiłeś Vertical, wyszło coś z tego? Wrócisz do tego? Jestem na tele i coś nie mogę tego znaleźć. Powodzenia 

@DolinaRolnika Coś tam z tego wyszło ostatnim razem szału nie było bo około 700g, ale zawsze coś. Byłoby dużo więcej gdyby nie przygody po drodze. Generalnie vertical ma bardzo duży potencjał i na pewno do niego kiedyś wrócę. Trzeba tylko poświęcić mu trochę więcej czasu i uwagi. 

Dzień 47

Flo 21

28°C, 40% Dzień

22°C, 50% Noc

Witam kolegów :elo: Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że wyrosną z nich takie bydlęcia :D Dziś podniosłem lampę już na maxa i mam nadzieję, że to wystarczy. Oczywiście łamanko też wiechało (Smaku zwracam honor) :P Co tu dużo gadać, lepiej pokazać ;) 

large.DSC_3458.JPG.78dd80ce421977b21b818

large.DSC_3467.JPG.dfa802e139d5ce082ef0f

large.DSC_3473.JPG.dce2527cb522b3fff2e59

large.DSC_3460.JPG.884e6ce9c157baced3ee6

large.DSC_3462.JPG.36bc59c69a068dae2cf4f

large.DSC_3464.JPG.73cff59a06bfd6398fc9a

large.DSC_3470.JPG.aff535f6fba89acfaef81

large.DSC_3471.JPG.9fe4229c593c09979b83f

large.DSC_3472.JPG.4d84998bdcf73f5463178

large.DSC_3474.JPG.1c8669120a99484bea1df

Z buchem :indiana:

Super , najlepsze jest to ze za duzo pracy tam nie masz, same rosna i maja u ciebie jak w Raju.Pieknie to wyglada , "Polautomatyczna Wylegarnia MegaTopow " Pozdro

Panny wyglądają na zadowolone:D.

Piękny las tropikalny. Będzie mnóstwo bananów.

WTF troszku mnie nie było a Drwal las uchodował .
Ty to ziomuś masz rozmach , piknie.
Jak spozieram na takie projekty to morda się zaciesza.
Brawo??.

@Pasjonista To fakt, Autopot bardzo ułatwia sprawę aczkolwiek roboty i tak jest trochę przy takiej ilości ;) 

@beginer Taką mam nadzieję. Dzięki za dobre słówko ;) 

@Toksyna Dokładnie, zabawa się dopiero zaczyna :D 

@Plantator Planta stary druhu dobrze, że wróciłeś :D Ja mam rozmach? Przyganiał kocioł garnkowi :laugh: 

Pozdro Pany ;) 

Przagladajac zagraniczne fora trawkowe czesto ludziska weguja po 7 tygodni a to w rootpouchach itd. A jak patrze u Ciebie jak to wyglada to wyobrazam sobie ile pieter musial bys dobudowac jak bys tez tyle wega  dal tj. 7 tygodni. Twoje panny to by wtedy byly jak ganja'owe dinozaury Pieknie nie moge sie napatrzec. Pozdro

ładnie idą do przodu Panie, na jakiej wysokości masz lampe od szczytów, nie bedzie problemów jak porosną pały? Pozdro mordko

@Pasjonista Boję się sobie to wyobrazić :D prawda jest taka, że te 3 tyg wega, które ja im dałem to o jakieś 2 tyg. za dużo. Nie wiedziałem, że autopot robi taką robotę. Teraz się zastanawiam czy następnego grow nie puścić od razu na 12/12 ;) 

@kroljulian1920 W tej chwili lampy są koło 50cm nad szczytami, ale zdaję sobie sprawę, że za 3 dni może to być 40 cm :D Problemy już są z tymi bydlakami, ale jakoś na razie sobie radzę. A co będzie dalej to się zobaczy :) 

:elo: Mały up. Na poddaszu mały upgrade. Zostałem szczęśliwym posiadaczem panelu Mars Hydro 240W (realny 102W). Skoro już go mam, postanowiłem pomóc jednej bidulce i ją doświetlić. Super Skunk Stał kompletnie w cieniu i generalnie jest badylem. Teraz może trochę rozwinie skrzydła. Zobaczymy. Oprócz tego w końcu doszedł booster. Herbatka kompostowa już się warzy :) Pozdro

Biedny badyl Super Skunk:

large.DSC_3465.JPG.539a51551657467aa7c63

Herbatka: 

large.DSC_3462.JPG.80c51644c08bbdbba92cc

large.DSC_3463.JPG.7004889042cb47e8f6d1f

I poglądowe całości:

large.DSC_3472.JPG.0bf30d8fe3190ad3278bb