Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
thc-thc.com seedstockers.com ganjafarmer.com.pl

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Drwal

HPS 2x600W | OG Kush, Moby Dick, Oryginal Amnesia, Super Silver Haze, CBD Skunk Haze, Tutankhamon, Y-Griega, Super Skunk

Recommended Posts

Nonono, jestem pełen podziwu ;p

Chyba ten sposób lepszy od verticala pod wzgędem powierzchni użytkowej, przypalania, doświetlania i dogladania.

Z fartem

Pięknie to wygląda, to forum ma urok, mało tu FR ale wszystkie kozak jak skur.. Mam pytanie, kiedyś z tego co Pamiętam robiłeś Vertical, wyszło coś z tego? Wrócisz do tego? Jestem na tele i coś nie mogę tego znaleźć. Powodzenia 

@DolinaRolnika Coś tam z tego wyszło ostatnim razem szału nie było bo około 700g, ale zawsze coś. Byłoby dużo więcej gdyby nie przygody po drodze. Generalnie vertical ma bardzo duży potencjał i na pewno do niego kiedyś wrócę. Trzeba tylko poświęcić mu trochę więcej czasu i uwagi. 

Dzień 47

Flo 21

28°C, 40% Dzień

22°C, 50% Noc

Witam kolegów :elo: Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że wyrosną z nich takie bydlęcia :D Dziś podniosłem lampę już na maxa i mam nadzieję, że to wystarczy. Oczywiście łamanko też wiechało (Smaku zwracam honor) :P Co tu dużo gadać, lepiej pokazać ;) 

large.DSC_3458.JPG.78dd80ce421977b21b818

large.DSC_3467.JPG.dfa802e139d5ce082ef0f

large.DSC_3473.JPG.dce2527cb522b3fff2e59

large.DSC_3460.JPG.884e6ce9c157baced3ee6

large.DSC_3462.JPG.36bc59c69a068dae2cf4f

large.DSC_3464.JPG.73cff59a06bfd6398fc9a

large.DSC_3470.JPG.aff535f6fba89acfaef81

large.DSC_3471.JPG.9fe4229c593c09979b83f

large.DSC_3472.JPG.4d84998bdcf73f5463178

large.DSC_3474.JPG.1c8669120a99484bea1df

Z buchem :indiana:

Super , najlepsze jest to ze za duzo pracy tam nie masz, same rosna i maja u ciebie jak w Raju.Pieknie to wyglada , "Polautomatyczna Wylegarnia MegaTopow " Pozdro

WTF troszku mnie nie było a Drwal las uchodował .
Ty to ziomuś masz rozmach , piknie.
Jak spozieram na takie projekty to morda się zaciesza.
Brawo👏👏.

@Pasjonista To fakt, Autopot bardzo ułatwia sprawę aczkolwiek roboty i tak jest trochę przy takiej ilości ;) 

@beginer Taką mam nadzieję. Dzięki za dobre słówko ;) 

@Toksyna Dokładnie, zabawa się dopiero zaczyna :D 

@Plantator Planta stary druhu dobrze, że wróciłeś :D Ja mam rozmach? Przyganiał kocioł garnkowi :laugh: 

Pozdro Pany ;) 

Przagladajac zagraniczne fora trawkowe czesto ludziska weguja po 7 tygodni a to w rootpouchach itd. A jak patrze u Ciebie jak to wyglada to wyobrazam sobie ile pieter musial bys dobudowac jak bys tez tyle wega  dal tj. 7 tygodni. Twoje panny to by wtedy byly jak ganja'owe dinozaury Pieknie nie moge sie napatrzec. Pozdro

@Pasjonista Boję się sobie to wyobrazić :D prawda jest taka, że te 3 tyg wega, które ja im dałem to o jakieś 2 tyg. za dużo. Nie wiedziałem, że autopot robi taką robotę. Teraz się zastanawiam czy następnego grow nie puścić od razu na 12/12 ;) 

@kroljulian1920 W tej chwili lampy są koło 50cm nad szczytami, ale zdaję sobie sprawę, że za 3 dni może to być 40 cm :D Problemy już są z tymi bydlakami, ale jakoś na razie sobie radzę. A co będzie dalej to się zobaczy :) 

:elo: Mały up. Na poddaszu mały upgrade. Zostałem szczęśliwym posiadaczem panelu Mars Hydro 240W (realny 102W). Skoro już go mam, postanowiłem pomóc jednej bidulce i ją doświetlić. Super Skunk Stał kompletnie w cieniu i generalnie jest badylem. Teraz może trochę rozwinie skrzydła. Zobaczymy. Oprócz tego w końcu doszedł booster. Herbatka kompostowa już się warzy :) Pozdro

Biedny badyl Super Skunk:

large.DSC_3465.JPG.539a51551657467aa7c63

Herbatka: 

large.DSC_3462.JPG.80c51644c08bbdbba92cc

large.DSC_3463.JPG.7004889042cb47e8f6d1f

I poglądowe całości:

large.DSC_3472.JPG.0bf30d8fe3190ad3278bb