Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
growseed.pl farmerslabseeds.com

Recommended Posts

large.DSC_0911.JPGlarge.DSC_0910.JPGlarge.DSC_0909.JPG

Tak to wygląda. Nie jest ich wiele ale jeden największy "psul" się od początku nawet wcześniej wrzucałem. Raz możliwe ze przelałem więc może coś w tym być. Nawozow nie leje dużo. Co drugie podanie i dawka trochę mniejsza niż zalecana. Mimo wszystko jestem zadowolony jak na amatorke hehe. PzdR

Witam Panowie szyszki sobie rosną póki co ładnie ☺️large.DSC_0938.JPG

I mam małe pytanko na przyszłość. Chciałbym kupić większego boxa 120x60 i znalazłem donice 22x22x26 11l więc weszło by 10.jest sens tyle ładować? Jak myślicie. Pzdr 

Witam. Mały up. Sorry za zdjęcia ale nie mogę ich obrócić 🙁 71/50 dzień. Troszkę bardziej popuchly ale bez szału. Jak myślicie długo te ogórki jeszcze? ☺️ large.DSC_0942.JPGlarge.DSC_0940.JPG

Siema 9-10 tygodni ta odmiana potrzebuje, calkiem fajnie oszronione sa twoje topki.Odmiana ta nie daje duzych zbiorow,takze calkiem dobrze to u Ciebie wyglada, jak liczysz dni flo,tj. od przelaczenia na 12/12 ? Liscie za bardzo zielone , ja bym juz sama wode lal i max 3 tygodnie . Naprawde fajnie ci wyszly te planty!!! A co do nowego boxa to powierzchnia 0.72m2  Patrz teraz masz 0.36 i masz 2 rosliny, nowy box 1.2×0.6= 0.72 to dwa razy 0.36 odpowiedziec mozesz sobie sam bo teraz masz dwie w 0.36 wiec 4 napewno wrzucisz do nowego .Pozdro

No tutaj miałem problemy z nimi trochę przy treningu itd. Myślę że max jedna jeszcze by weszła do tego boxa.72grow i 51dzien flow mija dziś właśnie ☺️dzięki 

Edited by Kargulzgr

Witam Panowie. Dziś mija 83/61 dzień. Myślę ze juz mogę się powoli szykować do najlepszego momentu ☺️? large.DSC_0941.JPG.39f666a988b2281d348270ac41c0515a.JPGlarge.DSC_0940.JPG.bb732d7d70a9628976555713a773fd06.JPGlarge.DSC_0939.JPG.81a250a6b077f3967519ea2ccbf006c1.JPG

Bardzo, bardzo ladnie! Masz jaks lupe, zeby sprawdzic te trichomy? Chodz mleczne od bursztynowych mozna rozroznic golym okiem :D!

Fajnie... ja jestem na "TAK" !

Póki co jeszcze mleczaki bo sprawdzam  makro aparatem na tel i widać że białe jakby oszronione☺️ myślę że tydzień i będzie malina ☺️

:elo:

Narazie pewnie brak a pozniej w przeciagu 2-3 dni pol bedzie "piwne". Czekam jeszcze na zdj. kazdej z osobna+ cos do pokazania skali. 

Już leje sama wodę nie wiem czy to dobrze. A ogólnie biobizz bloom u grow wcześniej. Ale dawki nie takie jak na instrukcji bo są za duże  pali rośliny. 

Panowie dziś poszła druga do sciecia. Z pierwszej tej co był ulamana główna gałązka wyszło 30g suszu. Z tej drugiej będzie więcej ☺️

65g Panowie w sumie. Nie jest źle po takich bojach. Materiał mocny i żywiczny. Nie mam czasu kiedy wrzucić foty sorry Także temat do zamknięcia pozdrawiam . 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.