Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 2x600W | Super Skunk x Bebook Special, Orginal Amnesia, Amnesia Kush, Black Russian


Recommended Posts

Spoko spoko... nie chodzi tu o żadne profity. Czasem lubię tak po prostu się przydać... (nie mam kompleksów) ;)

Biobizz albo wylał bym gdzieś w lesie na outdorze, jeżeli uda mi się w tym roku w ogóle jakąś fajną miejscówkę znaleźć, albo by się po prostu zestarzał za bardzo...

Smaku, w karmę wierzę na pewno, bardziej niż w Boooo... Kościół. ;) Wierzę też że przyjdą w końcu takie czasy, że bez przypału będzie można, nam trawkowiczom, kiedyś się zgadać, spotkać i spalić tone jointów popijając ulubionym piwkiem! Elo! 

PS. to palenie jointów to najlepiej nad jakims bajorem i z wędką... ewentualnie jak sie ryba trafi, to ja się nie obrażę ;) 

@DolinaRolnika odpisuj na PW

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolego, nigdy nie robiłem fryzjera bo dla mnie to okaleczenie, które i tak nic nic nie da. Co do wysłania nawozu przez @zasobnik to wspólnie stwierdziliśmy że nie ma to sensu bo nie da się tego tak czy inaczej zrobić incognito. Jak panie dostaną raz czy dwa razy jeszcze wodę to z głodu raczej nie umrą. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziś dostały 3 czyli ostatni raz samą wodę, w poniedziałek już strzał z pełną gammą nawozów, czyli podstawa AN, boost hesi i pk canna. Jak na 3 razy samą wodę to jestem zachwycony. Poszły tak do góry że to szok, najwyższe mają po 80cm, tak średnio to po 60, najmniejsze 40-45. Wszystkie w miarę zdrowe prócz kilku wyjątków którym brakuje siarki, żelaza lub magnezu, pierwszy i ostatni dostały z soli epsom salt, żelazo będzie w nawozach w poniedziałek. Dostają co 4 dni po 800ml wody. Tak to wygląda:

 

large.IMG_20170329_194444.jpg.66acefa8ba

 

large.IMG_20170329_194433.jpg.a5127bf82f

 

large.IMG_20170329_193435.jpg.14635c8edb

 

large.IMG_20170329_193421.jpg.6a7dd431a7

 

large.IMG_20170329_193413.jpg.58fbe758f6

 

large.IMG_20170329_193317.jpg.ee4085e37a

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+