Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 2x600W | Super Skunk x Bebook Special, Orginal Amnesia, Amnesia Kush, Black Russian


Recommended Posts

UP:
Witam wszystkich, wczoraj przeżyłem trochę stresów, że tak to nazwę bo poszedłem do Room-a i jeden HPS nie świeci, włączam go włączył się normalnie, pochodził z 2min aż się żarówka nagrzała i zgasł. I tak kilka razy go włączałem po ostudzeniu i za każdym razem gasł. Byłem pewien, że już po nim i będę musiał szybko kupić nową lampę, ale dzisiaj włączyłem go ponownie i po 2h sprawdziłem i świecił ładnie, więc może przyczyną była praca elektryków przy słupach i może jakieś spadki były na linii czy coś, bo nawet te uliczne gasły co jakiś cza si mrygały dziwnie. Co nie zmienia faktu, że jestem zmartwiony bo na chwilę obecną nie mam siana za dużo, a skończyły mi się nawozy. Może uda mi się coś z odzysku załatwić, a jak nie to najwyżej kupić coś najtańszego z ogrodniczego na kwitnienie i niech rosną na tym. Popytałem znajomych czy mi nie odleją trochu czegoś na FLO ale albo takie sknery albo faktycznie na chwilę obecną nic nie działają. No trudno człowiek musi poradzić sobie sam. Póki co przez tydzień dwa minimum na samej wodzie postoją. Sprawa wygląda tak, zdjęcia z przed dwóch dni.
Ostatnie podlanie, dostały po 1L wody PH 7:

large.IMG_20170322_192257.jpg.5cd146719f

large.IMG_20170322_192314.jpg.bdb31e4393

large.IMG_20170322_192319.jpg.051dd2765d

large.IMG_20170322_193641.jpg.ade15e3f6e

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolego czytaj PW, w środę będę miał pieniądze to na piątek dopiero bym miał nawozy. Wyśle ci dane na pw i jeżeli to nie będzie problem wyślij mi te nawozy. Jak skończę grow to ci kupię kupon w wybranym seedbanku na nasiona. Odwdzięczę się. Na PW masz dane paczkomatu :) dzięki jeszcze raz 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+