Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | White Widow x Big Bud


Recommended Posts

Odnośnie tego braku żelaza to czytałęm że może to być spowodowane zbyt niską temperaturą gleby a w nocy temp potrafiła spaść do 16 stopni przez co też i ziemia była taka wilgotna.

Może wstawiłbym na noc grzejnika do szafy i może cuś pomoże....jak myślicie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bo jej nie ma. Donica ma powiercone otwory od dołu i stoi na 4 cm cokolikach więc spokojnie odpływa.

Wczoraj dostały po 1L wody na łęp i wygląda to dzisiaj o niebo lepiej ale psiknę im roztworem siarczanu i wstawie parę fotek do oceny.

Dziękuje za pomoc i z Buchem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam ponownie.

Za wiele nie ma co pisać bo wszystko idzie ok. Panny idą jak nasze biegaczki w ME:D.

Wydaje mi się że wyglądają już lepiej niż ostatnio bo przepłukałem je wodą-na tyle na ile pozwoliły mi możliwości w boxie-i 3 razy dostały oprysk z siarczanu magnezu.

Jeżeli mnie oczy nie mylą, to dziewczyny zaczęły kwitnąć, wię myślę że do końca maja się wyrobią.

Musiałem też je znowu przystrzyc bo krzaczą sie niesamowicie i przy okazji usunąłem wszelki niepotrzebny popcorn.

Zastanawiam się czy nie usunąć jednej WW/BB posadzonej jako ostatnią bo bardzo słabo się zbiera i reszta zaczyna ją powoli zasłaniać więc nie wiem czy ma sens trzymać ją dalej. Poradźcie coś.

Jako pierwsze lecą zdjęcia przed manicure.

large.DSC01294.JPGlarge.DSC01300.JPGlarge.DSC01301.JPGlarge.DSC01302.JPGlarge.DSC01299.JPGlarge.DSC01297.JPGlarge.DSC01298.JPG

Mobby Dick u dołu

large.DSC01306.JPGlarge.DSC01305.JPGlarge.DSC01295.JPG

WW/BB do wycięcia.

large.DSC01307.JPGlarge.DSC01308.JPGlarge.DSC01296.JPG

I na konieć po manicure

large.DSC01312.JPGlarge.DSC01311.JPGlarge.DSC01315.JPGlarge.DSC01314.JPGlarge.DSC01310.JPGlarge.DSC01309.JPGlarge.DSC01304.JPGlarge.DSC01303.JPGlarge.DSC01299.JPGlarge.DSC01297.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+