Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | White Widow x Big Bud


Recommended Posts

Witam w kolejnym GL. 

Mam nadzieję że tym razem nic mi nie przeszkodzi i bede mógł poprowadzić Gl jak należy.

A wieć tak.

Nasiona WW/BB Fem

Ziemia Plagron Batmix

Donica zbiorcza ok 60-70L

Nawozy jak na zdjęciu.

Foto 18/6 weg i 12/12 fluo.

Trening LST ale zastanawiam sie nad siadką

large.DSC01206.JPGlarge.DSC01207.JPGlarge.DSC01208.JPGlarge.DSC01204.JPGlarge.DSC01205.JPGlarge.DSC01212.JPGlarge.DSC01211.JPGlarge.DSC01210.JPGlarge.DSC01209.JPG

Proszę o parę wskazówek odnosnie nawozów gdyż według opisu ziemia ma wystarczająco na 6 tygodni.

Czy podlewać tylko wodą czy też dać im cos na start.

No i ta lampa. Czy mogę wrzucić w tą obudowę żarówe ze zdjęcia beż obaw o jakieś uszkodzenie czy też pożar.

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema fajnie jest, ziemia organiczna zależy od roślin do 6 tyg. Ja bym rhizotonik na poczatku po troszku  Polak, a pozniej woda tylko aż to pierwszych niedoborów i na flo te co masz po trochu i obserwował. Dobry zestaw masz nie wiem z tym PK czy bym dodawał jak sama organica .Tego boosta wymienilbym na bio boosta i masz organice . Zależy jak lubisz mniej a lepiej czy....Będę zerkał

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Widzę że masz układ zasilający z cewką i powiem że traci on swój zywot szybciej niż np.magnetyczny GIB.Druga strona to jest taka że gdy robi się zdięcia przy zapalonej lampie to na zdięciu będą widoczne ciemno jasne pasy.Trzecie żywotnośc żarnika spada szybciej lampa nawet czasami głośniej pracuje.Tak miodzio i farta do finiszu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@maq0000 jakiej chlorozy od PK? chloroza jak sama nazwa mówi jest spodowana złym funkcjonowaniem chlorofilu w komórkach liści.Głównie jest to zaburzenie chlorofilu lub brak pierwiastków mineralnych jak azot czy magnez.Objawia sie żółknięciem liści.
http://budujesz.info/artykul/chloroza-lisci-przyczyny-objawy-i-zapobieganie,1331.html

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam ponownie.

Jeżeli chodzi o lampę to dostałem ją w prezencie, wiec nie kręciłem nosem. Rozebrałem ją w drobny mak, wsadziłem w odbłysnik samorobny z poprzedniej lampy a resztę zmontowałem na zewnątrz szafy. Praktycznie jest bezgłośna:D.

A z ziemią zobaczymy jak będzie. puki co to dziewczyny dobrze sobie radzą. Zdjęcia poniżej.

Z 5 nasion wzeszły 4 a wybrałęm 3 najlepiej rokujące. Następne dwie pestki od wczoraj na waciku i zobaczymy czy wyjdą, a będzie to kolejny WW/BB i Moby Dick.

Puki co dostały dwa razy po litrze roztworu z Rizotonikiem i jest to ich 5 dzień życia.

large.DSC01218.JPGlarge.DSC01217.JPGlarge.DSC01216.JPGlarge.DSC01219.JPGlarge.DSC01215.JPG

Temperatura w dzień to 28 stopni a w nocy 20 a wilgotnosc nie wiem ale napewno wysoka bo nawilżacz chodzi przez cały dzień.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam ponownie.

Wygląda na to że wszystko idzie pięknie,zdrowo i bezproblemowo.

Trzy dziewczyny mają już po 13 dni a dwa czyli Moby Dick i WW/BB 2 dzień. Zobaczymy jak bedą sobie radzić bo są w jednej donicy i będą miały krutszy okres wegetacyjny.

Podpowiedzcie proszę od kiedy mam zacząć lać Boosta bo gdzieś wyczytałęm że leje się przez cały cykl życia rośliny, a w innym miejscu że tylko od momentu zakwitu. Więc już sam nie wiem.

Pozdrawian.

large.DSC01225.JPGlarge.DSC01224.JPGlarge.DSC01223.JPGlarge.DSC01222.JPGlarge.DSC01221.JPGlarge.DSC01220.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ciekawe jak to będzie z 5 roślinami w jednym kuferku. Obstawiam że te małe będą męczone przez te większe najpierw korzeniem a później częścią nadziemną.Roślinki wyglądają na uśmiechnięte i tak jak Toksyna prawi ukorzeniacz i jeszcze raz ukorzeniacz(RHizotonic).

Z fartem i w zdrowiu do mety.

Pozdro?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+