Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | White Widow x Big Bud


Recommended Posts

Witam ponownie.

Dziewczynki rosną jak na drożdzach. Od soboty przeszły na fotoperiod 12/12 i teraz czekam na pierwsze preflowery.

Dzisiaj dostały papu w postaci vega/flores 50/50 do tego rhizotonik i boost. Wszystko według tabeli. Chyba:D.

Poza tym wszystko inne bez zmian z tym że w najbliższym czasie muszę się zaopatrzyć w wilgotnościomierz bo na fluo chcę mieć to pod kontrolą.

Zdjęcia robiłem wczoraj po 3 dniach od ostatniego upa. Widać różnicę:D.

large.DSC01250.JPGlarge.DSC01249.JPGlarge.DSC01248.JPGlarge.DSC01247.JPGlarge.DSC01246.JPGlarge.DSC01245.JPGlarge.DSC01244.JPGlarge.DSC01243.JPG

Widać że Moby Dick Walczy o miejsce z resztą, ale się nie poddaje i dobrze mu idzie. Ma już 4 odrosty, a czygo na zdjęciu nie widać dosłownie leży na ziemi jak w solarium.

A tu zdjęcia z dzisiaj. Kobietki były u fryzjera a teraz leżą rozłożone i zażywają kąpieli słonecznych. Na wszystkich 3 pannach naliczyłem 26 odrostów plus główne szczyty oczywiście. Żaden z dolnych odrostów się nie zmarnował i wszystkie poszły w górę więc myślę że LST robię prawidłowo.

Obawiam się jedak że  z uwagi na dwie roślinki wysadzone później bez siatki się nie obędzie. Czas pokaże.

 

large.DSC01251.JPGlarge.DSC01254.JPGlarge.DSC01252.JPGlarge.DSC01253.JPG

Jakieś rady.:big-joint:

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tymi szczytami, to może być, bo nie dostawały jeść przez 3 dni bo za mokro miały. Teraz od dwóch dni dostają po pół litra przecieru na roślinę i dostaną jeszcze dziś. Musiałem zmienić też czas swiecenia. Od wczoraj od 18 mają nockę i załączeniu dopiero dziś o 19. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Musiałem to zrobić bo się kurna ciapaci powprowadzali i cpuny jakieś i mi ku**a pały na kwadrat zajeżdżaja. Później wstawię parę zdjęć ale najpierw zrobię fryzjera jak wstana bo strasznie zaroslo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

59 minut temu, zasobnik napisał:

moze daj im dojsc do siebie i wstrzymaj sie z tym fryzjerem... przynajmniej te co tak słabo wyglądają...

Niestety już za późno, ale dziabnąłem tylko te które koniecznie trzeba było wyciąć. Resztę pozawiłem pod spód. Już kiedyś przegiąłem z Defo i źle to się skończyło dlatego staram się być bardzo ostrożny. Za pół godziny pobudka i planowane papu ale poradźcie coś po zdjęciach bo moim zdaniem się poblokowały ciut i jak słusznie Zasobnik zauważył mają braki.

Z nawozów mam to co w opisie plus azot i sproszkowane skorupki jaj. I tu pytanie co ewentualnie ze standardowych rzeczy można im zapodać.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

large.DSC01279.JPGlarge.DSC01280.JPGlarge.DSC01281.JPGlarge.DSC01282.JPG

Powyżej przed fryzjerem, a poniżej już po.

large.DSC01289.JPGlarge.DSC01288.JPGlarge.DSC01287.JPGlarge.DSC01286.JPGlarge.DSC01285.JPGlarge.DSC01284.JPGlarge.DSC01283.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+