Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | White Widow x Big Bud


Recommended Posts

Witam serdecznie.

Moje panny mają odpowiednio 19 i 8 dni. Wygląda na to że wszystko idzie pięknie, nie ma żadnych znak do niepokoju tylko zżółkły dolne liście na jednej z roślin ale to mnie nie martwi.

Powoli skracam im czas świecenia gdyż od soboty przechodzą na kwitnienie. Ciekaw jestem jak na tak krótki okres wegetacyjny zareaguje ostnio posadzone rosliny, no i która z nich to Moby Dick.

Urozaiciłem też diete gdyż dostały Jeszcze bio vega. Za pierwszym razem dostały połowę a dziś pełną dawkę, którą planuję podać raz jeszcze w środę a od soboty pół na pół z bio flores.

Zdjęcia są z wczoraj.

Pozdrawiam.

large.DSC01226.JPGlarge.DSC01228.JPGlarge.DSC01229.JPGlarge.DSC01230.JPGlarge.DSC01231.JPGlarge.DSC01232.JPGlarge.DSC01233.JPGlarge.DSC01234.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam ponownie.

W boksie zaczyna ładnie wyglądać. Rośliny zdrowe, rosną pięknie co cieszy moje oko i duszę.

Puki co dostają wciąż rhizotonik i canna bio vega. Temp w dzień 26-28 stopni a w nocy 20-22. 

Nawilżacz chodzi od 6 do 20 wieć myślę że wilgotność jest w normie.

Co dzień skracam im czas świecenia jak już wspomniałem i jutro dojdę do 12/12 i tak zostanie przez nastęne 4 tygodnie.

Wydaje mi się że Moby Dickiem będzie ta dama z lewej.

large.DSC01242.JPGlarge.DSC01241.JPGlarge.DSC01240.JPGlarge.DSC01239.JPGlarge.DSC01237.JPGlarge.DSC01236.JPGlarge.DSC01238.JPG

Wszelkie sugestie mile widziane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ogólnie jest tam 50L ziemi więc powiedzmy że może być, ale gdyby się okazało że miejsca jednak brakuje to dorobie druga donicę pod spód istniejącej. Taką mam opcję, dlatego jakbyście zauważyli oznaki braku miejsca to proszę pisać bo nie wiem czy sam będę w stanie rozpoznac taką sytuację.

Jak radzicie-do kiedy mam podawać Rhizotonik i kiedy zacząć podawać Canna Boost.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+