Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 4x23W | LowRyder #2 Auto


Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Up

nr1 28/8 dzien

dokonano drobnego LST by doświetlić kwiaty. Roślinka sobie jakoś rośnie ale jest mega mniejsza w porównaniu z nr 2

Nr2 24/5

zdecydowanie mocniejszy egzemplarz. Idzie w górę jak dziki. Planuje jej delikatnie porozchylac liście ale nie jakoś mega trenować. Idzie ładnie 

large.IMG_3667.JPGlarge.IMG_3668.JPGlarge.IMG_3669.JPG

co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Napoczatku nie byl sbyt przekonany do LST, duzo pytal, zastanawial sie a teraz... jedna odrutowana i chce robic dalej! Brawo to lubie :zajebiscie:! Juz kwitnie wiec mala szansa ze sie zhermi, wiec naginaj, ucz sie, experymentuj! Z Farciochem! Tylko pamietaj przed podalniem! Wiem ze dobrze Ci pojdzie!

Tak po za tym to ladny zrowy kolor!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Up

nr1 30/10 i nr 2 26/7

nr 1 złe wstawiło zdjęcie (obraca automatycznie wiec nie ma)

za to nr 2. Dotykał juz prawie lamp wiec po 6 dniowej suszy podwiazalem łodygę w 2 miejscach lekko w kształt swiderka. Dosłownie po godzinie główny top sie podniósł do góry + po podlaniu dosłownie w godzinę z podstawki zniknęło około 50-100ml płynu. Nie mierzyłem ale ubytek jest widoczny.

obie dostały po 600ml z dodatkiem florovit.

fotka i pytania

large.IMG_3713.JPG

co ile powinno sie podlewać na flo? Wtedy jak ma sucho czy lepiej dluzej przetrzymac na suchym??

jezeli flo zaczęło sie po 19 dniach to przy auto tez mam liczyć ze kwitnienie zakończy sie wczesniej?

FP daje 16/8 temp około 24/25 stopni. Rośliny sa zdrowe choć nr 2 idzie dosłownie jak burza. Nr 1 raczej stoi w miejscu.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Podlewa się, jak jest sucho, a co ile, to zależy.

Czemu zjechałeś z tym FP z 24 na 16h światła?

O 13.02.2017 o 17:21, Tedsharp napisał:

jezeli flo zaczęło sie po 19 dniach to przy auto tez mam liczyć ze kwitnienie zakończy sie wczesniej?

średnio czaję pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 13.02.2017 o 16:21, Tedsharp napisał:

jezeli flo zaczęło sie po 19 dniach to przy auto tez mam liczyć ze kwitnienie zakończy sie wczesniej?

Niektore roslny zaczynajakwitnac po 19 inne po 26 a inne mozenawet i po 30 dniach ale flo sie konczy jak sie skonczy (zalezy od warunkow-swiatlo, stres, temp, skladniki odzywcze nawet od odmiany-czasami szybciej, czasami wolniej)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Miś zszedlem na 16/8 bo koledzy wyżej tak poradzili. Myślisz ze powinienem zostawić 24h??

@Miś @joka.menas Dzieki za odp. Wobec czekam i wypatruje konca. Mam jakaś lupkę. Postaram sie obczaić jak sprawdzać licząc na wsparcie.

UP

moje cuda

large.IMG_3809.JPG

Nr 1 36 dzień/16 flow lekko idzie do góry ale nieznacznie. Główny top

large.IMG_3810.JPG

Nr2 32dzien/13 flow. Podwiązany w 2 miejscach bo był juz kontakt z żarówka. Idzie ładnie. W tym momencie ma dwa główne topy. Poniżej foto "czubka"

large.IMG_3811.JPG

Tak wyglada top na zdjęciu przy użyciu łupy jaka posiadam. 

large.IMG_3813.PNG

czy takie powiększenie będzie wystarczające do oceny gotowości do ścięcia??

Edytowane przez Tedsharp
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+