Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 4x23W | LowRyder #2 Auto


Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Up

 nr1 dzien 14

w Sumie ciezko znaleść miedzy nimi różnice. Może wytrawne oko da rade. Dla mnie sa w sumie podobne bo juz chwile temu sie zrównały. Doszły nowe poziomy liści - sami oceńcie 

large.IMG_3539.JPG

nr 2 dzień 10

sytuacja jw. Ciekawe czy flo rozpocznie sie o tym samym czasie czy jednak będzie różnica.

large.IMG_3540.JPG

To do czego sie przekonałem to zeby nie przelewać roślin. Ja wiem - we wszystkich poradnikach o tym głośno. Ale rzeczywiście trzeba. Dzisiaj dostały po 500ml z dodatkiem Biohumusa. Z 3-4 nakrętek na litr poszło 3. Wcześniejsze podlewanie 4 dni temu po 300ml czystej ;). U mnie ziemia jest taka niezbite. Jak ja sypałem do doniczek to nie ugniatalem tylko zostawiłem jak jest. Na dnie jest drenaż z kamieni i tyle. Woda dosyc szybko spływa na dno. Ziemia w niższych pokładach trzyma wilgoć do 3-4 dni.

w doniczkach porobiłem otwory po bokach takie home made airpoty;)

temp 26-28 st. Wilgotności nie mierze.

@Scooby-Doo

powiedz mi co lepsze - nieregularne wyłączanie światła czy 24h światło na stałe? Zeby tym regulować to moge im wyłączać kiedy Ide spac i włączać kiedy wstaje co daje jakieś 6-8h wyłączonego światła ale nie będzie to w punkt. Wydaje mi sie ze jak utrzymam dokładność do 0,5h będzie Ok. Jak myślisz/cie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Raczej słabo tak mieszać "Słońcem"  Kup byle jaki programator w jakims markecie typu obi czy casto. Kosztuje max 20pln a problem z głowy

Staraj się alby podczas świecenia nie było tych kropel wody na liściach. Działać to może jak lupa i wypalać dziury. Co prawda dzieje się tak bardziej przy hps-ie ale przezorny zawsze ubezpieczony ;)

Elo!

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Up dzień 17 i 13.

rosliny poszły mega do przodu. Rosną w oczach. dzieki za podpowiedz z przesadzeniem. Testuje patent na weryfikacje wilgotności wewnątrz doniczki. Jak zda egzamin to sie podzielę. 

poniej fotki w duecie oraz nr 1 i nr 2. Młodsza ma większe liście ale mniej poziomów...

large.IMG_3570.JPGlarge.IMG_3571.JPGlarge.IMG_3572.JPG

any comments?:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+