Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 4x23W | LowRyder #2 Auto


Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Pasjonista temperatura:

kombinowalem ostatnio z wiatrakami. Jeden mam na wylocie. Jeden jak widać wisi przy żarówkach. Jak nie chodzi - ruch powietrza jest dół góra - temp w okolicy 26 oC. jak natomiast go odpalę temp rosła do 30-31oC, mierzona przy roślinach. aktualnie chodzi tylko góra i na dole na wysokości podłogi chodzi jeden taki Ala mieszający.

ph wody - woda z marketu PH 7 +- 0,5 :( to jest tzw woda uzdatniona. aktualnie mam kranówkę odstaną kilka dni. Najbliższe podlanie myśle o biohumusie.

oswietlenie - myślałem ze wymienić żarówki na cool White (teraz tylko 1 szt).

PS z 2 strony w tym samym boksie ale tylko na 2 żarówkach trzymałem Sin Tra Bajo i była większa. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam 26-27 - wiec myśle ze jest Ok. Po przesadzeniu do donic docelowych i po kolejnym dniu podlalem i ruszyły sie. Najgorsze ze w growlogach nie ma za wiele danych o tej odmianie. W archiwach widze tylko kilka wpisów, nie ma wszystkich zdjęć i wpisów. Ciezko sie odnieść.

@Rower85 temp mierze gołym termometrem, a w zasadzie czujnikiem na kablu, który jest na wysokości roślinki.

zauwazylem ze odpowiednie manewrowanie moimi trzema magicznymi wiatrakami komputerowymi pozwala zmieniać temp od 25 do 31 st. Jak chce mniej daje tylko wyciąg. Jak chce wiecej daje silniejsze mieszanie w srodku.

mam plan by box przenieść na zewnątrz na balkon. Wtedy dam silniejsze mieszanie, a powietrze np samo (jako ze ciepłe) będzie wylatywać bez pomocy wiatraków. Dzieki czemu nawet przy kilku stopniach na zewnątrz w srodku powinno byc Ok. Of coz zrobię wczesniej testy ;)

Edytowane przez Tedsharp
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ta odmiane ma bulk seeds bank, Joint Doctor, BC Bud Depot  , jest duzo informacji przesle ci ling na pw po angielsku dasz rade. To jest Santa Maria×lowryder . Wejdz w moje albumy ja mialem S.Marie.  Co chcesz wiedziec m, pierw z tego swiata kono... dowiedz sie od kogo oni to maja ale raczej od bulka, wiec bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+